reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja dziś dostałam l4 od lekarza rodzinnego do 16 stycznia a 17 mam gina. Wolę siedzieć w domu jednak bo to bardzo ważny czas. Może przesadzam może nie, ale skoro mogę sobie pozwolić na l4 to biorę. Dzięki temu mam zamiar się wysypać bo faktycznie spanie w nocy to jest porazka
 
Ja dziś dostałam l4 od lekarza rodzinnego do 16 stycznia a 17 mam gina. Wolę siedzieć w domu jednak bo to bardzo ważny czas. Może przesadzam może nie, ale skoro mogę sobie pozwolić na l4 to biorę. Dzięki temu mam zamiar się wysypać bo faktycznie spanie w nocy to jest porazka

Według mnie nie przesadzasz :) teraz ty i ciąża jesteście ważniejsze, nie praca :)
Ja teraz jestem na urlopie ale w środę tez mam zamiar poprosić gina o L4
 
Ja dziś dostałam l4 od lekarza rodzinnego do 16 stycznia a 17 mam gina. Wolę siedzieć w domu jednak bo to bardzo ważny czas. Może przesadzam może nie, ale skoro mogę sobie pozwolić na l4 to biorę. Dzięki temu mam zamiar się wysypać bo faktycznie spanie w nocy to jest porazka
Dokładnie. Nie przesadzasz! Wyśpij się dziewczyno! Twoje samopoczucie jest ważniejsze niż go co inni powiedzą na l4. Ja osobiście siedzę ze starszakiem wo domu bo ma zapalenie oskrzeli. Nie odczuwam żadnych dolegliwości co do ciąży także ja z l4 narazie nie skorzystam. Ale jeśli będzie taka potrzeba to pewnie ze na nie pójdę :)
 
No widzicie dziewczyny...ja nie chciałam iść narazie na L4 ale stało się jak się stało...z duszą na ramieniu pojechałam do pracy wyjaśnić...a tu kierowniczka wniebowzięta, że aż mnie uściskała! Kazała leżec i się z łóżka nie ruszac:p druga tak samo(mam dwie, jedna na hali druga główna)...zaskoczenie nawet nie wiecie jakie!

Najgorsze to że w chacie mam syf...a boję się posprzątać tak mnie lekarz nastraszyl:baffled:
 
Dzięki Dziewczyny wiadomo że ciążą to nie choroba ale jednak jest to wyjątkowy stan.
A porządkiem w domu się nie przejmuj Kara88 tylko odpoczywaj i rób wszystko co zalecił lekarz
 
Cześć dziewczyny, obserwuję Was już od tygodnia i zastanawiam się czy dołączyć do tak zgranej już grupy :) To moja pierwsza ciąża, nie będę ukrywać wieku, choć teraz mam dwójkę z przodu, urodzę już z trójką. Wiem, wiem, na pierwsze dziecko trochę późno. Wstępnie mam termin 8, ale ponieważ mam przeróżne cykle (i to m.in. było przeszkodą zajścia wcześniej), może się okazać, że będzie inaczej.
Strasznie jestem zdezorientowana. Pracę mam bardzo stresującą, więc gin dała mi od razu zwolnienie i duphaston do łykania. Mogę dołączyć do Was?
 
Cześć dziewczyny, obserwuję Was już od tygodnia i zastanawiam się czy dołączyć do tak zgranej już grupy :) To moja pierwsza ciąża, nie będę ukrywać wieku, choć teraz mam dwójkę z przodu, urodzę już z trójką. Wiem, wiem, na pierwsze dziecko trochę późno. Wstępnie mam termin 8, ale ponieważ mam przeróżne cykle (i to m.in. było przeszkodą zajścia wcześniej), może się okazać, że będzie inaczej.
Strasznie jestem zdezorientowana. Pracę mam bardzo stresującą, więc gin dała mi od razu zwolnienie i duphaston do łykania. Mogę dołączyć do Was?
Jasne, że tak :) każda mamuśka jest mile widziana. Wszystkie potrzebujemy wsparcia i porady a kto lepiej sobie doradzi jak nie my :)
 
Cześć dziewczyny, obserwuję Was już od tygodnia i zastanawiam się czy dołączyć do tak zgranej już grupy :) To moja pierwsza ciąża, nie będę ukrywać wieku, choć teraz mam dwójkę z przodu, urodzę już z trójką. Wiem, wiem, na pierwsze dziecko trochę późno. Wstępnie mam termin 8, ale ponieważ mam przeróżne cykle (i to m.in. było przeszkodą zajścia wcześniej), może się okazać, że będzie inaczej.
Strasznie jestem zdezorientowana. Pracę mam bardzo stresującą, więc gin dała mi od razu zwolnienie i duphaston do łykania. Mogę dołączyć do Was?
Hej :)
 
reklama
Do góry