reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

A ja po wizycie u lekarza.....serduszko bije :D dzidzia 4 mm;) a z gorszych wiadomości...dwa krwiaczki, duphaston mam brać, i za 2 tyg do kontroli...ehh...L4 od razu bo albo praca albo ciaza8-)
 
reklama
A ja po wizycie u lekarza.....serduszko bije :D dzidzia 4 mm;) a z gorszych wiadomości...dwa krwiaczki, duphaston mam brać, i za 2 tyg do kontroli...ehh...L4 od razu bo albo praca albo ciaza8-)
Super że już bije serduszko ja muszę cierpliwie poczekać jeszcze te 10 dni na gina. A na pewno u Ciebie wszystko będzie dobrze i na kolejne wizycie już usłyszysz same świetne wieści. Trzymam kciuki.
 
@Ania23081991 Wychodzi na to że owu musiałam mieć od razu po okresie:pale po anty jest to możliwe...dzisiaj wyszło że termin mam na 31 sierpnia, ale zostanę z Wami tak czy siak hehe podejrzewam że na kolejnym USG będzie jeszcze inny termin;)
Teraz się oszczędzać, brać duphaston i cierpliwe czekać...ehh

Jutro do pracy jadę wyjaśnić kierowniczce co i jak bo jeszcze nie mówiłam że w ciąży jestem, lekarze kazali czekać do bicia serduszka, a tu bum...od razu elka:oops:

Te 10 dni ci szybko minie:Dzobaczysz...będzie ok:)
 
Hej dziewczynki, u mnie póki co bez żadnych wielkich wieści. Lekarz zapisał mnie na USG na środę, przypisał leki w tym zwiększył dawkę luteiny. Dla skierowanie na badania, jutro mam zrobić i w środę z nimi przyjść. Pogadalam dzisiaj z kierowniczką i do poniedziałku mam urlop.l,a potem zobaczymy jak bedzie
 
@moniczka2609 nic mi nie mów o spaniu!masakra, nic mi nie pasuje:oops: sposobu nadal szukam...jak narazie pomaga kołdra między nogami8-) i leżenie na lewym boku(co podobno jest najlepszym i najzdrowszym sposobem na spanie)a i tak czuję lekko podbrzusze przez te krwiaczki:(
 
@moniczka2609 nic mi nie mów o spaniu!masakra, nic mi nie pasuje:oops: sposobu nadal szukam...jak narazie pomaga kołdra między nogami8-) i leżenie na lewym boku(co podobno jest najlepszym i najzdrowszym sposobem na spanie)a i tak czuję lekko podbrzusze przez te krwiaczki:(
Ja w pierwszej ciąży tylko i wyłącznie na lewym boku leżałam, bo na prawym się nie dało... Czasem lewe biodro już tak bolało że szok :) teraz wspomagam się trochę poduszka pod brzuchem ;) ale jakie to jest fascynujące, że mimo iż nie mamy jeszcze brzuszków to już czujemy jakby były niewiadomo jakie :)
A dodatkowe krwiaki z pewnością mogą przeszkadzać. :( Mam nadzieję, że na kolejnej wizycie już tylko dobre wieści będą :)
 
Ja w pierwszej ciąży tylko i wyłącznie na lewym boku leżałam, bo na prawym się nie dało... Czasem lewe biodro już tak bolało że szok :) teraz wspomagam się trochę poduszka pod brzuchem ;) ale jakie to jest fascynujące, że mimo iż nie mamy jeszcze brzuszków to już czujemy jakby były niewiadomo jakie :)
A dodatkowe krwiaki z pewnością mogą przeszkadzać. :( Mam nadzieję, że na kolejnej wizycie już tylko dobre wieści będą :)
No właśnie...brzucha nie ma a ciężko spac:pja w 1 to dopóki mogłam to na brzuchu spałam, inaczej nie umiałam..później miałam mega problem z pozycją hehe
Dzięki..też mam taką nadzieję, na szczęście nie są jakieś wielkie...ale są...w 1 ciąży ostatnie 2 msc leżałam to w tej mam na odwrot;)
 
No właśnie...brzucha nie ma a ciężko spac:pja w 1 to dopóki mogłam to na brzuchu spałam, inaczej nie umiałam..później miałam mega problem z pozycją hehe
Dzięki..też mam taką nadzieję, na szczęście nie są jakieś wielkie...ale są...w 1 ciąży ostatnie 2 msc leżałam to w tej mam na odwrot;)
Ja w 1 miałam cholestaze ciążową i leżałam w szpitalu od 35tc :( mam nadzieję, że to cholerstwo mnie nie dopadnie w 2 ciąży...
 
reklama
Hej dziewczyny, ja wczoraj też miałam wizyte. Chciałam L4 bo w 2016r dwukrotnie poronilam. Termin potwierdzony na 8.09 ale lekarz stwierdził że badanie jeszcze nic nie pokaże więc następny termin 18.01 mam nadzieję że serduszko będzie bo do tego czasu mam L4. Brzuch pobolewa, muszę być dobrej myśli
 
Do góry