reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczynki udanych wizyt [emoji8] już nie mogę doczekać się sprawozdań ;)

Znacie jakieś sposoby na zaparcia? Zaraz pęknę a w łazience po to ostatni raz byłam w weekend :(
 
Dziewczynki udanych wizyt [emoji8] już nie mogę doczekać się sprawozdań ;)

Znacie jakieś sposoby na zaparcia? Zaraz pęknę a w łazience po to ostatni raz byłam w weekend :(
Na mnie zawsze działają jabłka, ale pewnie kazdy organizm inaczej reaguje. Tez niestety teraz mam takie problemy.
 
Ann89 w poprzedniej ciazy jadłam wegiel w tabletkach bo mi tak ginekolog poradził. W gorszej sytuacji jest tak syrop ale nie pamiętam nazwy który można w ciąży który ma pomagać i ewentualnie czopek glicerynowy.
 
Nie wiem, czy pijasz kawe, ale probowalas? ;)
Raz na jakiś czas czarną sypaną, bo często mnie odrzuca na sam zapach. O ukochanym latte czy kawie z ekspresu juz nawet nie marzę bo źle to się kończy [emoji24] a przed ciążą potrafiłam z 5 kaw wypić. I nigdy też nie miałam problemu z zaparciami.
 
Raz na jakiś czas czarną sypaną, bo często mnie odrzuca na sam zapach. O ukochanym latte czy kawie z ekspresu juz nawet nie marzę bo źle to się kończy [emoji24] a przed ciążą potrafiłam z 5 kaw wypić. I nigdy też nie miałam problemu z zaparciami.
Ale to wlasnie o tym mowie. Na zaparcia mojej przyjaciolce (ja na szczescie nie mam) pomaga kilka lykow kawy ;)
 
reklama
Niestety zaparcia to zmora pierwszych tygodni, ja miałam tak koło 6 tc myślałam ze mi brzuch pęknie, nic nie pomagało :( zwróć się do ginekologa o pomoc, jeśli chcesz mogę napisać smsa do mojej z pytaniem [emoji39]
 
Do góry