reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Tak mi kawa, a szczególnie z mlekiem pomaga :D
A co do węgla, na zaparcia? Przecież węgiel jest na biegunkę :O
No, a pomaga np. dużo mandarynek, albo coś z ksylitolem w nadmiarze :p
 
reklama
Tak mi kawa, a szczególnie z mlekiem pomaga :D
A co do węgla, na zaparcia? Przecież węgiel jest na biegunkę :O
No, a pomaga np. dużo mandarynek, albo coś z ksylitolem w nadmiarze :p
Też byłam zdziwiona ale mój gin mówił że wegiel reguluje pracę jelit no i u mnie tak było:)
 
Dziewczynki udanych wizyt [emoji8] już nie mogę doczekać się sprawozdań ;)

Znacie jakieś sposoby na zaparcia? Zaraz pęknę a w łazience po to ostatni raz byłam w weekend :(

Mi lekarz w ekstremalnych przypadkach jakby już inne metody zawiodły polecił glicerynę farmaceutyczną, po łyżce dwa razy dziennie.
 
Dziewczyny mam pytanie do tych co chodzą na wizyty prywatnie i na NFZ. Właśnie chcę się umówić do lekarza poza kontaktem. I zastanawiam się co w sytuacji kiedy mają odmienne zdania, czy mówić im o tym że chodzę równolegle do innego lekarza. Np. jeśli ten na NFZ dał mi duphaston - co w sytuacji kiedy ten prywatny powie że zleca luteinę...? Wiecie, mówię że przyjmuje euthyrox od endokrynologa a duphaston od... ginekologa. Martwię się, że jak powiem im o sobie wzajemnie będą mnie traktować odgórnie, że kwestionuje to co mówi damy lekarz. Jak jest u Was? Jak to rozegrać?
 
Ten syrop to lactulosum:) pielęgniarki mi polecaly jak lezalam na patologii

Aaleksaandra właśnie dlatego nie idę do dwóch (chciałam prywatnie i do luxmedu bo mam pakiet i chciałam tam badania robić w pakiecie) bo biorę fraxy i co mu powiem, przecież muszę się przyznać że ktoś mi wpisał receptę i chce brać. Więc odpuściłam wizyty u 2, bo myślę że stresowaloby mnie to gdyby mieli odmienne zdanie.
 
Ja mam w druga stronę cały czas albo biegunka albo na pograniczu. W poprzedniej ciąży tez tak miałam
Wiesz ja tez mam biegunkę i to takie bardzo silne bóle brzucha. Nie codziennie raz na 1,5 tyg. Teraz się trochę uspokoiło od tygodnia nie załatwiałam się. Ja bałam sie ze to może coś złego bo nie miałam tak wczesniej
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do tych co chodzą na wizyty prywatnie i na NFZ. Właśnie chcę się umówić do lekarza poza kontaktem. I zastanawiam się co w sytuacji kiedy mają odmienne zdania, czy mówić im o tym że chodzę równolegle do innego lekarza. Np. jeśli ten na NFZ dał mi duphaston - co w sytuacji kiedy ten prywatny powie że zleca luteinę...? Martwię się, że jak powiem im o sobie wzajemnie będą mnie traktować odgórnie, że kwestionuje to co mówi damy lekarz. Jak jest u Was? Jak to rozegrać?
Duphaston i Luteina to to samo praktycznie. Duphaston chyba doustnie tylko. Luteina dowcipna. Ale jedno i drugie takie same działanie ma bo to progesteron. Gorzej jakby jeden kazał brać a drugi nie.
Najlepiej znajdź takiego któremu zaufasz. Nie wiem ja to chodzę do jednego a konsultuje z internetem hehehhe
 
Do góry