reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Ja jestem z Podlasia i turaj szpitale są na tak okropnym poziomie ze powiem szczerze ze bałabym się rodzic w szpitalu. Dużo się słyszy o zaniedbaniu o podduszeniu i o niechęci do robienia CC. Moja koleżanka z bliźniętami chodziła prywatnie do szpitalnego dr umówiła się ma CC poród wcześniej inny lekarz i kazali rodzic SN gdzie bliźniaki to już wskazanie do CC. Ja sama jestem dzieckiem z zaniedbania lekarskiego urodzona z 1 pkt apgar. Wiem ze są i dobre szpitale ale ja nie spotkałam się z takim miejscem niestety
A jak leżałam na patologii w drugiej ciąży z ZUM to dostałam antybiotyk 3x dziennie co 4h jednego dnia bo chyba pani pielegniara się pomyliła. To się nazywa opieka
A bedziesz rodzic na Podlasiu czy nie?
 
reklama
2 dni temu mialam miec operacje kregoslupa :) Nie moge z taka wada rodzic naturalnie, wiec nawet sie nad tym nie zastanawiam
A gdzie chodzisz na te wizyty? wWarszawie? i czy to jest sama wizyta/konsultacja, czy razem z badaniami?
Nie ja jestem z Białegostoku. Ta cena to koszt wizyty z USG. Plus dodatkowo jak jakieś badanie Z krwi naprzyklad
 
2 dni temu mialam miec operacje kregoslupa :) Nie moge z taka wada rodzic naturalnie, wiec nawet sie nad tym nie zastanawiam
A gdzie chodzisz na te wizyty? wWarszawie? i czy to jest sama wizyta/konsultacja, czy razem z badaniami?
Będziesz rodzic w narkozie czy znieczulenie ? Wiesz ja tez mam problemy z kręgosłupem i myśle operacja nie ominie. Wiesz znieczulenie zewnątrzoponowe pogarsza stan
 
A bedziesz rodzic na Podlasiu czy nie?
Ja poprzednie porody byłam w innej tylko klinice pierwszy poród rewelacja wspominam cudownie drugi poród ta sama klinika i do dupy mimo ze prywatnie to skiepscilo się teraz będę rodzic w innej. Mój lekarz to jeszcze inna klinika gdzie nie ma porodówki. Współpracuje z tymi dwiema prywatnymi i powiedział ze mogę wybrać sobie ale ze ta druga lepsza jest. 6 lat temu współpracował tylko z jedna i dlatego tam rodziłam
 
Ja poprzednie porody byłam w innej tylko klinice pierwszy poród rewelacja wspominam cudownie drugi poród ta sama klinika i do dupy mimo ze prywatnie to skiepscilo się teraz będę rodzic w innej. Mój lekarz to jeszcze inna klinika gdzie nie ma porodówki. Współpracuje z tymi dwiema prywatnymi i powiedział ze mogę wybrać sobie ale ze ta druga lepsza jest. 6 lat temu współpracował tylko z jedna i dlatego tam rodziłam
A gdzie bedziesz rodzic i o ktora klinike chodzi? Bo ja mam np informacje o klinice na "A" sprzed pol roku (przyjaciolka rodzila tam) i zachwala, to 3 dziecko tam urodzone.

i gdzie sa takie ceny w Bialymstoku? :D
 
A gdzie bedziesz rodzic i o ktora klinike chodzi? Bo ja mam np informacje o klinice na "A" sprzed pol roku (przyjaciolka rodzila tam) i zachwala, to 3 dziecko tam urodzone.

i gdzie sa takie ceny w Bialymstoku? :D
Tak to w tej właśnie klinice o której piszesz. Tam planuje rodzic. Ona z hotelem jest połączona i można wybrać pokój sobie wtedy cena idzie w zwyz jeszcze. 3500 za CC to normalna cena tu w innych podobnie
6 lat temu płaciłam 2500 ale to było w innej. 12 lat temu jeszcze mniej. „A” jest najdroższa
A wiesz może nijakiego lekarza koleżanka rodziła? Są tam tez i tacy których wole omijać. Mi będzie mój lekarz odbierał ale zawsze jest asysta
 
Tak to w tej właśnie klinice o której piszesz. Tam planuje rodzic. Ona z hotelem jest połączona i można wybrać pokój sobie wtedy cena idzie w zwyz jeszcze. 3500 za CC to normalna cena tu w innych podobnie
Chyba nie rozumiem :) W tej klinice planujesz rodzic, ale piszesz, ze sie skiepściło?
I tam placisz prawie 300 zl za wizyte?
I czasami, kiedy nie stawiasz przecinkow, nie rozumiem, co piszesz. 3,5 k za cc to normalna cena tu w innych podobnie? nie rozumiem zupelnie tego ostatniego zdania ;)
 
Chyba nie rozumiem :) W tej klinice planujesz rodzic, ale piszesz, ze sie skiepściło?
I tam placisz prawie 300 zl za wizyte?
I czasami, kiedy nie stawiasz przecinkow, nie rozumiem, co piszesz. 3,5 k za cc to normalna cena tu w innych podobnie? nie rozumiem zupelnie tego ostatniego zdania ;)
Od początku. W tej której planuje rodzic jest ok. Poprzednie porody miałam w innej. Pierwszy był rewelacja drugi tragiczny. Anestezjolog ham niechec od pierwszych słów ja bardzo bałam się znieczulenia a jemu to wydało się nienormalne cały poród to była kłótnia z tym dziwakiem. Wspominam okropnie wręcz traumatycznie.Dalej opieka dużo do życzenia pozistawiala. Pielegniary ze zmiany szpitalnej na nockę chore ze gile po brzuch zwisały zdziwione ze ktoś uwagę zwraca. Ta klinika się skiepscila właśnie. Siostra rodziła dwa lata temu to mówiła ze już tragedia była. Dziecku pieluchy nie zmieniły cały dzień ze potem gowna zeskrobac nie mogły. Także prywatne kliniki nie są wcale takie złote.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Na wizyty chodzę do jeszcze innej. To klinika leczenia niepłodności. Tam nie ma porodówki. A lekarze współpracują z tymi klinikami gdzie się rodzi. Ale ceny za wizytę są chyba takie same i w tych klinikach nie jestem nawet pewna czy nie drożej w jednej
 
Do góry