reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Ja też bym chciała aby mój ze mną był, ale jak narazie zawsze jest w pracy :(, jak wszystko będzie ok to na prenatalne powiedział, że weźmie sobie wolne i ze mną pojedzie.
Dziewczynki która dziś wizytuje? Ja mam o 10.20 proszę o trzymanie za nas kciuków ;) dziś 9+6 więc dzidzia powinna być już duża.

Mam pytanko chyba do dory z tego co pamiętam, jaki jest koszt takiego porodu sn w prywatnej klinice? Też zastanawiam się nad położną ale to moje pierwsze dzieciątko i nie mam pojęcia do kogo z tym uderzyć :(
Powodzenia kochana trzymamy kciuki
Koszty porodu w prywatnych klinikach zależą od kliniki w każdej są inne SN jest tańszy od CC nawet różnica 1000 zł. SN to podejrzewam koszt 1800-2800 ale nie wiem bo ja miałam CC.Jak rodziłam 12 lat temu to tez była różnica pomiędzy 6 lat temu a teraz jest jeszcze inaczej. W prywatnych są tez pakiety można wybrać pokój o podwyższonym standardzie jednoosobowy a nawet apartament jeśli chce się żeby np mąż zanocowal. U mnie w klinice jest nawet gabinet medycyny estetycznej.
 
Ostatnia edycja:
Ja też bym chciała aby mój ze mną był, ale jak narazie zawsze jest w pracy :(, jak wszystko będzie ok to na prenatalne powiedział, że weźmie sobie wolne i ze mną pojedzie.
Dziewczynki która dziś wizytuje? Ja mam o 10.20 proszę o trzymanie za nas kciuków ;) dziś 9+6 więc dzidzia powinna być już duża.

Mam pytanko chyba do dory z tego co pamiętam, jaki jest koszt takiego porodu sn w prywatnej klinice? Też zastanawiam się nad położną ale to moje pierwsze dzieciątko i nie mam pojęcia do kogo z tym uderzyć :(
W Warszawie w granicach 9-16 k za cesarkę (bo ja nie moge miec naturalnego, wiec nie sprawdzalam innych, ale podejrzewam, ze połowa tej kwoty). Ale są super kliniki poza Warszawa (ja bede rodzic w miescie rodzinnym, oddalonym od warszawy poltorej h drogi) i tam porod bedzie mnie kosztowal 3,5 k, a kazda wizyta co miesiac koszuje 180 zl (w tym badanie ginekologiczne i USG).
 
Hej hej :)
@Kara88 ale duży bobas!!! :D
@Agnieszka kw dobrze ze wszystko ok :)
@Paula1986.. wspolczuje tego szpitalnego wiktu :/
No to naliczyłam tych wizyt 3 na dzisiaj? Trzymam kciuki za wszystkie :D No i chyba pierwsze tutaj prenatalne prawda? ;)
I jutro w Walentynki chyba tez sporo będzie się działo :) a ja jeszcze 2 tygodnie czekania, chyba mnie pokręci, hihi!
 
W Warszawie w granicach 9-16 k za cesarkę (bo ja nie moge miec naturalnego, wiec nie sprawdzalam innych, ale podejrzewam, ze połowa tej kwoty). Ale są super kliniki poza Warszawa (ja bede rodzic w miescie rodzinnym, oddalonym od warszawy poltorej h drogi) i tam porod bedzie mnie kosztowal 3,5 k, a kazda wizyta co miesiac koszuje 180 zl (w tym badanie ginekologiczne i USG).
Czemu nie możesz SN? Ja tez nie mogłam SN mam dysplazje szyjki a potem w drugiej ciąży lekarz już nie zakładał nawet nawet SN zreszta mały mie odwrócił się główka. U mnie tez CC od 3500 w zwyż zależy co sobie odbiorę ja chce pokój rodzinny żeby dzieci mogły długo zostać i sama
Wizyty masz niedrogie u mnie 290 zl
 
Ja jestem z Podlasia i turaj szpitale są na tak okropnym poziomie ze powiem szczerze ze bałabym się rodzic w szpitalu. Dużo się słyszy o zaniedbaniu o podduszeniu i o niechęci do robienia CC. Moja koleżanka z bliźniętami chodziła prywatnie do szpitalnego dr umówiła się ma CC poród wcześniej inny lekarz i kazali rodzic SN gdzie bliźniaki to już wskazanie do CC. Ja sama jestem dzieckiem z zaniedbania lekarskiego urodzona z 1 pkt apgar. Wiem ze są i dobre szpitale ale ja nie spotkałam się z takim miejscem niestety
A jak leżałam na patologii w drugiej ciąży z ZUM to dostałam antybiotyk 3x dziennie co 4h jednego dnia bo chyba pani pielegniara się pomyliła. To się nazywa opieka
 
Czekam na wieści z wizyt [emoji5][emoji177] powodzenia kochane!

@Paula1986.. haha taki luksus, nie pogadasz. Gdzie tak pięknie karmią?
Ja w zeszłym roku jak leżałam to śniadanie tez było ubogie, ale obiadu były całkiem smaczne. Najbardziej lubię kawę zbożowa w szpitalu mmmmniam
 
reklama
Czemu nie możesz SN? Ja tez nie mogłam SN mam dysplazje szyjki a potem w drugiej ciąży lekarz już nie zakładał nawet nawet SN zreszta mały mie odwrócił się główka. U mnie tez CC od 3500 w zwyż zależy co sobie odbiorę ja chce pokój rodzinny żeby dzieci mogły długo zostać i sama
Wizyty masz niedrogie u mnie 290 zl
2 dni temu mialam miec operacje kregoslupa :) Nie moge z taka wada rodzic naturalnie, wiec nawet sie nad tym nie zastanawiam
A gdzie chodzisz na te wizyty? wWarszawie? i czy to jest sama wizyta/konsultacja, czy razem z badaniami?
 
Do góry