reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

A moj partner tez dzisiaj byl przy badaniu (od srodka) ... Pierwszy raz widział swoje dzieciątko[emoji16] zadowolony jak bąk... Dosłownie jak dziecko z lizaka... [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Jeszcze dołem[emoji16] ale od kolejnej wizyty góra hehe

Ja na wizycie miałam 3,5cm dzidziusia badanie przezpochwowe i w tym samym dniu lekarz przy przyjmowaniu mnie do szpitala "robił usg" przez brzuch. A raczej przyłożył tylko głowice do brzucha więc nie wiem, czy coś tam zobaczył.
 
Ja też bym chciała aby mój ze mną był, ale jak narazie zawsze jest w pracy :(, jak wszystko będzie ok to na prenatalne powiedział, że weźmie sobie wolne i ze mną pojedzie.
Dziewczynki która dziś wizytuje? Ja mam o 10.20 proszę o trzymanie za nas kciuków ;) dziś 9+6 więc dzidzia powinna być już duża.

Mam pytanko chyba do dory z tego co pamiętam, jaki jest koszt takiego porodu sn w prywatnej klinice? Też zastanawiam się nad położną ale to moje pierwsze dzieciątko i nie mam pojęcia do kogo z tym uderzyć :(
 
Hej [emoji4] jejku nie mam na nic czasu, chodzę spać o 20.
Ja po wczorajszej wizycie, macica prawidłowo powiększona i tyle się dowiedzialam. Nie zrobiła mi USG bo sprzęt zepsuty... Mogę przyjść do szpitala do niej na dyżur to mi zrobi ale ja nie mogę w tym tygodniu a w przyszłym jej nie ma to sobie pójdę gdzie indziej na to USG. Eh znów nic się nie dowiedziałam, kartę ciąży przynajmniej mam założoną. Jeszcze kolejny raz się spóźniła 10 minut na wizytę a byłam pierwsza to musiałam czekać. Wkurza mnie ta baba, zmieniam ją

Powodzenia dziś na wizytach. Trzymam kciuki [emoji4]
 
Takie mam dziś pyszne śniadanko
15500458786371895790410.jpg
 
reklama
Do góry