reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
@Mamawrzesniowa a my planujemy jeszcze wypad do Chorwacji w tym roku... Oczywiście wszystko za zgodą lekarza jak nie będzie przeciwwskazań. Rezerwację juz mamy ale na szczęście bezpłatną do końca maja.. (różnie może być, jak będzie trzeba zrezygnować to mowi sie trudno - zdrówko ważniejsze.)
Ja tez planuje wakacje znaczy myśle o czerwcu bo jest wtedy trochę chłodniej anie chcem w 45 stopniach się topić bo bez ciąży nie daje rady w takich upałach. Mi lekarz odrazdzal bo już pytałam ale mój pan doktor jest przewrazliwony dmucha i chucha heheh. Mam nadzieje ze wyda mi zaświadczenie dziewczyny od 35 tyg nie chcą wpuszczać do samolotu i trzeba mieć zgodę w niektórych lotniskach
 
@Kara88 jaki dzidziuś już wielki ♡ tak z ciekawości zapytam, masz juz usg przez brzuszek? Ale Wam zazdroszcze tych wizyt, ja mam wizyte 27 i moje zycie polega na odliczaniu z wizyty do wizyty haha. Cieszę się ze tu same dobre wieści ♡♡
Ja dziś ku mojemu zdziwieniu miałam USG przez brzuch, bo lekarz źle widział, jak badał przez pochwę, za to przez brzuch wszystko było świetnie widoczne (początek 9 tygodnia).
 
Ja tez planuje wakacje znaczy myśle o czerwcu bo jest wtedy trochę chłodniej anie chcem w 45 stopniach się topić bo bez ciąży nie daje rady w takich upałach. Mi lekarz odrazdzal bo już pytałam ale mój pan doktor jest przewrazliwony dmucha i chucha heheh. Mam nadzieje ze wyda mi zaświadczenie dziewczyny od 35 tyg nie chcą wpuszczać do samolotu i trzeba mieć zgodę w niektórych lotniskach
No u mnie 27/28tydz by to byl.. Na 10dni i podróż autem jak juz bo mam fobie na latanie samolotem .. Przekonałam się o tym w ubiegle wakacje[emoji20]... Jeśli będę się czuła tak jak w poprzedniej ciąży to ulala.. Moge zdobywać nawet szczyty hehe.. Ale zobaczymy jak będzie, nie chce zapeszac... Póki co (odpukać) na tym etapie przechodzę najlepiej ciążę z wszystkich 3[emoji16]...
 
Wow w 9tc przez brzuch? Niezle to mam nadzieje, ze jak pójdę w pon (9+3) to tez mi zrobi przez brzuszek i mój mąż będzie mógł zobaczyć.. :)

@Kara88 cudne zdjęcie małego człowieka [emoji177]
 
Też nie moge się doczekać juz tego przez brzuszek ♡ jakoś bardziej przyjemniejsze mi się to wydaje i w ogole inaczej. Narzeczony też jeszcze dzidzi nie widzial, mam nadzieje ze nie bedzie problemu wziac go na nastepna wizyte.
Ja dziś ku mojemu zdziwieniu miałam USG przez brzuch, bo lekarz źle widział, jak badał przez pochwę, za to przez brzuch wszystko było świetnie widoczne (początek 9 tygodnia).
 
Justyndziuk dziś był inny lekarz niż ten, który mnie przyjmował do szpitala i nijak nie mógł tego USG wykonać. Badanie było przez to dość bolesne, zmieniał mi pozycje, prosił, żebym podkładała pięści pod tyłek i nic mu nie wychodziło (mam tyłozgięcie macicy, cokolwiek to znaczy ;) ), w końcu zmienił koncepcję i zrobił przez brzuch i już było ok. Ale mówił, że rzadko się to zdarza w tak wczesnej ciąży, więc na wiele bym nie liczyła.
 
reklama
@Kara88 mój wejdzie do gabinetu, ale nie chce patrzeć na badanie. Jak o dziecko się starał, to się nie wstydził tam zaglądać [emoji23] zobaczę w pon dam znać!
@Agnieszka kw to się cieszę, ze pomimo problemów mogłaś zobaczyć swoje maleństwo [emoji177]
 
Do góry