reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny ale tempo narzucilyscie! Ciężko Was nadrobić [emoji39]

Co do ksiazki to w pierwszej ciazy czytalam "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Mialam tez inne pozycje, ale ta jest napisana lekkim i zartobliwym jezykiem. Sporo sie nasmialam przy czytaniu[emoji6]

A co do witamin to tez mam femibion1.

Tez jestescie takie wypompowane? Nic mi sie nie chce, najchetniej przelezalabym caly dzien... Gdybym nie musiala zaprowadzic Marysi do zlobka to pewnie chodzilabym w pizamie do poludnia..
 
Tez jestescie takie wypompowane? Nic mi sie nie chce, najchetniej przelezalabym caly dzien... Gdybym nie musiala zaprowadzic Marysi do zlobka to pewnie chodzilabym w pizamie do poludnia..

Głupio się przyznać, ale ja siedzę w łóżku do 14, dopóki nie muszę ogarnąć obiadu dla męża..
Zawsze byłam pełna energii, a teraz mi się po prostu nic nie chce [emoji5]
 
Mnie też się nic nie chce, syn mnie mobilizuje do ruchu i spacerów [emoji4]
Zauważyłam że dzisiaj mnie nie mdliło... Czekam z niecierpliwością do rana na wyniki bety. A do 14 lutego do USG naprawdę osiwieje [emoji85]
 
Ja chciałabym się polenić ale moja szalona dwulatka ma inne plany :D
więc kradnę te cenne sekundy kiedy sama sie bawi na chwilę oddechu :p

Wiecie co sobie ugotowałam dzisiaj? Ogórkową :D ale taką na żeberkach, kwaśna, pychaa! :)

A ja muszę przełożyć z 7go wizytę na 8go mam nadzieję się uda, bo moja córcia ma pierwszy bal przebierańców w przedszkolu :)
 
Ooo ogórkowa [emoji4]oj dawno nie robiłam... Pyyycha [emoji16]

Ja to codziennie śledziki ostatnio hahaha
No i dziś mnie też naszło na naleśniki [emoji16]

Ewa żadnych wyrzutów i jak masz okazję to się leń, [emoji16]
Pamiętam pierwsza ciążę...hamak i błogie lenistwo... Tyle co w domu zrobić i ugotować [emoji4] a teraz mój 15 miesięczny syn dba o moją aktywność [emoji16] a czasem od samego patrzenia na niego jestem jeszcze bardziej zmęczona [emoji1787]

Pierwszego balu Mama nie może przegapić [emoji4] wybrała już sobie córeczka strój?
 
reklama
Do góry