reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Co myślicie o aktywności fizycznej? Chodzi któraś z was na zajęcia dla kobiet w ciąży? Siłownie? Ja chce iść we wtorek, przed ciąża 5 dni w tygodniu spędzałam na siłowni i teraz mi trochę tego brakuje..

Ja sobie w domu ćwiczę. Tzn ćwiczyłam, przestałam jak się dowiedziałam o ciąży. Wczoraj dostalam zielone swiatło na sport. Od razu machnełam trening przeznaczony dla mam w 1 trymestrze a dzisiaj 30 minut stepper [emoji6]
 
@ag93 strasznie mi przykro, trzymaj się ciepło i niezałamuj [emoji8]

Kochane pamiętajcie, ze nienarodzone dzieci nie odchodzą, one zmieniają datę przyjścia na świat [emoji173]️ jeszcze będziemy się cieszyć naszymi maluszkami [emoji173]️ główki do góry!
 
Ale tu dzisiaj jakoś smutno...
Dziewczyny trzymajcie się!!!
Trzymam kciuki za kolejne starania:* będzie dobrze....


A ja nie ćwiczę bo mam krwiaczka:( i przejdę kawałek a tu zadycha mnie łapie i ból brzucha ehh...starość nie radość:)
 
Ag93 bardzo mi przykro, trzymaj się, zrób badania, kolejnym razem się uda. Masz swojego aniołka. Jest forum na stronie poronienie.pl gdybyś chciała poczytać.
 
reklama
Nie było mnie kilka godzin a tu tyle wieści...
Przepraszam nie będę się odnosić bezpośrednio bo trudno mi spamiętać nicki...

Bardzo współczuję Kochane, tym które dzisiaj malenstwa zmieniły się w aniołki [emoji26] to bardzo przykre wiadomości. Teraz jest ciężko, ale trzeba byc dobrej myśli i walczyć o małą istotkę. Trzymajcie się[emoji11]

A co do pisania o przykrych i trudnych sprawach to uważam, że zapisując się na forum każda powinna mieć o tym świadomość że nie zawsze jest kolorowo. Tym bardziej na początku. Każda z nas się cieszy jak tylko zobaczy dwie kreseczki na teście i najchętniej by się już dzieliła z całym światem. Ale niestety... W każdym momencie coś się może stać, a w pierwszym trymestrze najczęściej [emoji26] ale po to tu jesteśmy aby się wspierać i myślę że to miły gest od Mamy ktora ma anioleczka że nas o tym poinformowala.
Oczywiście że najbliżsi są najważniejsi ale czasem nawet lepiej się wygadać całkiem obcej osobie. A nikt tak dobrze nie zrozumie problemu jak druga Mama. Obysmy miały już co raz więcej tych dobrych nowin. A z czasem na pewno się bardzo zżyjemy ze sobą, w końcu przed nami kilka dobrych miesięcy. W poprzedniej ciąży na tym forum gdy sytuacja już się ustabilizowala i były dość stałe uczestniczki to forum zostało zamknięte, bo dziewczyny chciały się dzielić zdjęciami. W między czasie została też utworzona zamknięta grupa na FB bo tam łatwiej zdjęcie czy filmik wrzucić i wiem że niektóre dziewczyny nawet się spotkały i utrzymują kontakt do dziś [emoji4]

Miło będzie spędzić razem te najbliższe miesiące i obyśmy je spędziły w jak największym gronie ale pewnie i smutki będą a jesteśmy tutaj by się wspierać w każdej sytuacji [emoji4] i ja bym chciała i mam tego świadomość w drugą stronę, zeby moc się pożalić nawet z głupota jak poniosą nas ciążowe hormony [emoji85]
 
Do góry