reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Może ja tego nie rozumiem, bo jeszcze tego nie zaznałam. Tzn. owszem, miewam momenty, że leże i nagle marzę o popkornie, ale ja tak mam na co dzień [emoji14] Może dlatego nie widzę różnicy.
A ja mam takie zdanie na temat zachcianek jak Ty :) tzn zgadzam się z dziewczynami że organizm domaga się pewnych rzeczy i trzeba go słuchać, ale nie w kwestii czekolady, lodów i chipsów... i też nie chodzi mi o to żeby sobie na nic nie pozwalać ;) ale właśnie jak słyszę czasem o znajomych które mają zachcianki i co drugi dzień objadają się lodami i czekoladą to myślę że słabo tak. Potem 25 kg na plusie. I jeszcze ta chemia ładowana w maluszka.

Czy jest tu jakaś mama październikowa? Bo czekam na październikowe forum :)
 
reklama
A ja mam takie zdanie na temat zachcianek jak Ty :) tzn zgadzam się z dziewczynami że organizm domaga się pewnych rzeczy i trzeba go słuchać, ale nie w kwestii czekolady, lodów i chipsów... i też nie chodzi mi o to żeby sobie na nic nie pozwalać ;) ale właśnie jak słyszę czasem o znajomych które mają zachcianki i co drugi dzień objadają się lodami i czekoladą to myślę że słabo tak. Potem 25 kg na plusie. I jeszcze ta chemia ładowana w maluszka.

Czy jest tu jakaś mama październikowa? Bo czekam na październikowe forum :)
Ja też czekam na październikowe (być może będę jedna z nich? [emoji1696]) ktoś musi je stworzyć [emoji4]
 
Sylhia polecam Ci zrobić badania m.in genetyczne w kierunku trombofilii - możesz mieć jakąś mutacje i skłonności do zakrzepicy. Mi wyszła mutacja jednego z tych genów i po 2 obumarlych ciazach trzecią ciążę miałam prowadzona na heparynie(zastrzyki przeciwzakrzepowe) i donosilam:*
Lekarz prowadzący w szpitalu mówił mi o jakiś badaniach ale w tym szoku i strachu nie zapamiętalam ale na pewno zrobię wszystkie możliwe badania by znaleźć przyczynę
 
reklama
Dziewczyny znalazłam sposób na moje mdłości [emoji23] poleciła mi go męża siostra.. Jak czuje ze mi nie dobrze pije zimne mleko z lodówki [emoji3] na początku bałam się, że zaszkodzi jeszcze bardziej ale jednak zadziałało [emoji3]
 
Do góry