reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Tak dokładnie zacznę od zmiany lekarza a później badania. Dziękuję Ci ślicznie trzymaj się dzielnie
Może jakis wypad weekendowy? Jesli mozesz uciekaj w gory albo nad morze odetchnac od codzienności. Kobieta ma w sobie duzo siły! Odzyskasz równowagę i potem ze zdwojona siła do dzieła :) przesyłam ci miliony usciskow i buziakow i za pare mcy czekamy na info o dwoch kreseczkach!
 
reklama
Jestem już dziewczyny po zabiegu niestety nawet po badaniu nie było echa serduszka.. Dzisiaj mal być 7.3tyg jak opisał lekarz jak dobrze zrozumiałam na badaniu usg moje maleństwo zatrzymało się 6.5tyg.. I w tym dniu miałam krwawienie zatrzymalam je duphastonem tak jak kazał mi lekarz.. Poronienie chybione zatrzymane.. Nie wiem co myśleć wiem że muszę zrobić badania bo to druga poronienia ciaza.. Dziewczynki trzymajcie się dzielnie będę zaglądać co u was słychać i czytać ciesząc się że u was dobrze :*
Przykro nam :( ściskam Cię mocno [emoji8]
 
Jestem już dziewczyny po zabiegu niestety nawet po badaniu nie było echa serduszka.. Dzisiaj mal być 7.3tyg jak opisał lekarz jak dobrze zrozumiałam na badaniu usg moje maleństwo zatrzymało się 6.5tyg.. I w tym dniu miałam krwawienie zatrzymalam je duphastonem tak jak kazał mi lekarz.. Poronienie chybione zatrzymane.. Nie wiem co myśleć wiem że muszę zrobić badania bo to druga poronienia ciaza.. Dziewczynki trzymajcie się dzielnie będę zaglądać co u was słychać i czytać ciesząc się że u was dobrze :*

Bardzo mi przykro. Trzymaj się dzielnie
 
Sylhia polecam Ci zrobić badania m.in genetyczne w kierunku trombofilii - możesz mieć jakąś mutacje i skłonności do zakrzepicy. Mi wyszła mutacja jednego z tych genów i po 2 obumarlych ciazach trzecią ciążę miałam prowadzona na heparynie(zastrzyki przeciwzakrzepowe) i donosilam:*
 
Robią i tak i tak, ale przeważnie jak kobieta jest szczuplutka to często już przez powłoki

Mi już trochę lepiej dzisiaj, nos dalej zatkany ale nie leci jak z kranu. Chyba te inhalacje pomogły. Byłam dzisiaj u położnej po L4 i mam wystawione do 14.02 i w walentynki wizyta u lekarza. Dwa tygodnie w niepewności przede mną przed kolejną wizytą;)

Dziewczynki w którym tc dokładnie idze się na te pierwsze prenatalne? Matko i córko już nie pamiętam dokładnie w którym tc się to robi [emoji23]
Nie wiem czy już ktoś Ci nie odpowiedział ale najwyżej będzie podwójnie - badanie prenatalne pomiędzy 11 a 14 tygodniem ale zaleca się aby najlepiej było pomiędzy 12 a 13 (najlepsza wielkość dzidziusia)
 
reklama
Do góry