reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Jestem już dziewczyny po zabiegu niestety nawet po badaniu nie było echa serduszka.. Dzisiaj mal być 7.3tyg jak opisał lekarz jak dobrze zrozumiałam na badaniu usg moje maleństwo zatrzymało się 6.5tyg.. I w tym dniu miałam krwawienie zatrzymalam je duphastonem tak jak kazał mi lekarz.. Poronienie chybione zatrzymane.. Nie wiem co myśleć wiem że muszę zrobić badania bo to druga poronienia ciaza.. Dziewczynki trzymajcie się dzielnie będę zaglądać co u was słychać i czytać ciesząc się że u was dobrze :*
Trzymaj się tam kochanie :(
 
reklama
Jestem już dziewczyny po zabiegu niestety nawet po badaniu nie było echa serduszka.. Dzisiaj mal być 7.3tyg jak opisał lekarz jak dobrze zrozumiałam na badaniu usg moje maleństwo zatrzymało się 6.5tyg.. I w tym dniu miałam krwawienie zatrzymalam je duphastonem tak jak kazał mi lekarz.. Poronienie chybione zatrzymane.. Nie wiem co myśleć wiem że muszę zrobić badania bo to druga poronienia ciaza.. Dziewczynki trzymajcie się dzielnie będę zaglądać co u was słychać i czytać ciesząc się że u was dobrze :*
Bardzo mi przykro. Ściskam mocno [emoji8]
 
Sylhia nie poddawaj się. Może następnym razem od razu tem duphaston brać. Trzymaj się i powodzenia w staraniach. Mam nadzieje ze szybko dzidziuś do ciebie wróci.
 
Muszę odpocząć teraz psychicznie dojść do siebie zrobić wszystkie badania i może wtedy się uda . Byłam zła na lekarzy że mi nic nie pokazywali ale teraz myślę że dobrze zrobili ponieważ gorzej bym się czuła.. Ze nie widzę tego serduszka.. :(
 
Sylhia nie poddawaj się. Może następnym razem od razu tem duphaston brać. Trzymaj się i powodzenia w staraniach. Mam nadzieje ze szybko dzidziuś do ciebie wróci.
Brałam od początku duphaston ale to nic nie dało poprostu chyba tak musiało być.. Muszę jakoś poradzić sobie z tym wszystkim z tą strata i żalem..
 
Trzymaj sie :*
Zrób badania i następnym razem bedzie dobrze :* musisz teraz i odpocząć od tego.
Dokładnie na razie mam zwolnienie do 8 lutego ale chyba muszę je przedłużyć nie dam rady muszę dla własnego zdrowia psychicznego odpocząć a dwa tyg mi nie pomogą jedynie fizycznie dojść do siebie..
 
Sylhia na pewno teraz się już uda ale daj sobie czas na spokojnie. Przebadajcie się z mężem. Prześwietl genetykę w rodzinie. Może zmień lekarza może on coś podpowie.
Powodzenia i dużo siły życzę.
Jescze raz bardzo mi przykro :(
 
reklama
Sylhia na pewno teraz się już uda ale daj sobie czas na spokojnie. Przebadajcie się z mężem. Prześwietl genetykę w rodzinie. Może zmień lekarza może on coś podpowie.
Powodzenia i dużo siły życzę.
Jescze raz bardzo mi przykro :(
Tak dokładnie zacznę od zmiany lekarza a później badania. Dziękuję Ci ślicznie trzymaj się dzielnie
 
Do góry