reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! [emoji4] ja dołączam do sikajacych w nocy. Potem jak już wstanę to mam gonitwę myśli i ze spania nici [emoji1] ja się dziś wybieram na betę, mając nadzieje ze wzrosła od ostatniego razu [emoji6] niby lekarz nie kazał ale wiecie jak to jest [emoji6]

Przybijam piątkę! [emoji1307] sikanie w nocy jest najgorsze!
 
Dla mnie wszelkie dolegliwości w ciąży to nowość. Te wymioty okropne. :( Współczuję dziewczynom, które tak kilka razy dziennie przez kilka tygodni :/ Ja po jednej akcji mam dość!
 
Tak wam współczuje tych mdłości, wymiotów [emoji31] mnie na szczęście póki co oszczędza, czasami tylko przez chwile zrobi się nie dobrze, ale szybko przechodzi.
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty! [emoji8]
Zastanawiam się czy nie umówić się do mojego rodzinnego, tak mnie meczy kaszel, chociaż znając mojego lekarza powie, że on się boi cokolwiek mi zapisać :/
 
Ja w ciąży z córką wymiotowalam do 6 miesiąca. Jak na razie mnie jeszcze nie dopadło, ale to dopiero 7 tydzień więc wszystko przede mną
 
reklama
Do góry