reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Cześć czytam was od jakiegoś tygodnia :) test zrobiłam w sylwestra , termin z OM 8.09.2019, z USG jakoś wcześniej 3.09.2019. Ciąża potwierdzona u lekarza, już nawę dwa razy byłam bo tydzień po pierwszej wizycie zaczęłam plamić, wiec leżę plackiem. Dziś kolejna wizyta. Miło was poczytać , to moja druga ciąża widoku córcia 6 lat.
 
reklama
Dzień dobry.
Znów zaliczyłam sikanie o 4 i zasnęłam po 6. Moj mózg jakby nie mógł sie wyciszyć [emoji23] myslal i myslal. A o 8 juz chłopcy zrobili mi pobudkę.

Powodzenia na dzisiejszych wizytach. Trzymam za każdą kciuki.

U nas dziś skończony 7tc [emoji177] startujemy z 8.
 
Byłam na wizycie na NFZ ale jestem zdenerwowana. Lekarz zadał kilka pytań i na podstawie USG które robiłam w 4tygodniu (nie było jeszcze akcji serca), zakłada że poroniłam :/ cała wizyta przebiegła w takiej atmosferze prawie sie popłakałam. Myslalam że da mi skierowania na wszystkie badania z krwi i moczu, usg. A wyszłam tylko ze skierowaniem na usg które ma potwierdzić czy ta ciąża w ogole jest :/ jutro idę do gina do lux-medu mam nadzieje, że bedzie konkretniejsza i rozwieje moje watpliwości. Dodam tylko że jak byłam na pierwszym usg ginekolog powiedziała mi na wejściu że nic nie zobaczymy bo za wcześnie :/ i dwóch ginekologów mi powiedziało że jest Ok ale za wcześnie i żeby zacząć wszystko robić od połowy stycznia. Mam objawy i czuje że wszystko jest w porządku a wiecie takie słowa tego lekarza mnie strasznie jakoś zachwiały emocjonalnie
Większych głupot w życiu nie słyszałam. Też jestem za złożeniem skargi.

U nas noc ciężka bo młoda zagoraczkowala. Mnie boli gardło strasznie. A dziś wizyta, mam nadzieję że się czegoś dowiem no i uda się ustalić wiek ciąży [emoji4]
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! [emoji4] ja dołączam do sikajacych w nocy. Potem jak już wstanę to mam gonitwę myśli i ze spania nici [emoji1] ja się dziś wybieram na betę, mając nadzieje ze wzrosła od ostatniego razu [emoji6] niby lekarz nie kazał ale wiecie jak to jest [emoji6]
 
reklama
Do góry