reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny wróciłam z pogotowia, zarodek jest ale malutki i nic więcej o nim nie wiem ale powiedziała ze zagrożona ciąża Wiec leżenie i duphaston. Chciała mnie zatrzymać w szpitalu.. oby wszystko było dobrze ;)
 
Dziewczyny wróciłam z pogotowia, zarodek jest ale malutki i nic więcej o nim nie wiem ale powiedziała ze zagrożona ciąża Wiec leżenie i duphaston. Chciała mnie zatrzymać w szpitalu.. oby wszystko było dobrze ;)

Ojej trzymam kciuki kochana by wszystko było ok. Nie ma innej opcji. Mi jednak mleko pomaga. Zobaczymy czy na dłużej ten „lek” czy konieczne będzie sięgnąć po mocniejsze leki.
 
@Paula2019 moja daje bez problemu, i monitor też zawsze obraca...może zależy od lekarza:) ale spróbować zawsze możesz, pewnie później będzie pokazywać jak będzie wiećej widać
@1016lew leż i odpoczywaj...u mnie już prawdopodobnie z krwiakami lepiej... Też leżę i dufaston biorę więc spokojnie:) coś się będzie działo jedź jeszcze raz na pogotowie...
@martoosia04 super że ci pomaga, oby jak najdłużej:)
 
Mogę wstawać tylko na siku. To super ze u Ciebie lepiej. Za tydzień mam wizytę u swojej gin Wiec dowiem się więcej ;) obym nie musiała jeszcze raz tam jechać.
@martoosia04 dziękuje Ci kochana [emoji8] i oby zgaga przyszła ;)
@moniczka2609 taki jest plan [emoji8] musi być wszystko dobrze ;)
 
1016lew odpoczywaj! Ja miałam plamienia w pierwszej ciąży, przeleżałam 3 dni ale duphaston pomógł i było już normalnie :)

Ja właśnie wróciłam z wizyty. Na usg jeszcze nic nie było widać. Ale na badaniu ginekologicznym prawidłowo. Lekarza mam dobrego, prowadził pierwsza ciąże. Według niego ciąża rokuje dobrze, za tydzień mam kolejna wizytę :)
Pisalyscie o piersiach, to mnie niepokoi najbardziej bo na początku były bardzo obrzmiałe i obolałe a teraz jakby ból minął. Łykam progesteron od 3 dni, mam nadzieje ze zmniejszony ból nie ma znaczenia...
 
reklama
1016lew odpoczywaj! Ja miałam plamienia w pierwszej ciąży, przeleżałam 3 dni ale duphaston pomógł i było już normalnie :)

Ja właśnie wróciłam z wizyty. Na usg jeszcze nic nie było widać. Ale na badaniu ginekologicznym prawidłowo. Lekarza mam dobrego, prowadził pierwsza ciąże. Według niego ciąża rokuje dobrze, za tydzień mam kolejna wizytę :)
Pisalyscie o piersiach, to mnie niepokoi najbardziej bo na początku były bardzo obrzmiałe i obolałe a teraz jakby ból minął. Łykam progesteron od 3 dni, mam nadzieje ze zmniejszony ból nie ma znaczenia...

Z piersiami tez tak miałam ze byly obrzmiałe i bolały a potem nic i znowu bolały, dziewczyny mówiły żeby się nie przejmować. Mam nadzieje ze u mnie tez pomoże leżenie i będzie wszystko dobrze :)
 
Do góry