reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja daję słoiczki, jesteśmy już po marchewce, dyni - to super, brokuł - tragedia krzywił się bardzo i pluł. Jeszcze podam sam pasternak a potem mieszane dwa smaki, jabłka i mięsko. Nie wiem kiedy mogę dodać mu trochę kleiku do mleka, tak żeby to był wstęp do kaszek. Będę gotować, ale tak kwiecień- maj. Będzie starszy no i warzywa świeże. Nie mam dostępu do zaufanego źródła żeby byly nie pryskane. Mam zamiar poszukać
Moj Miki odziwo dzis obudzil sie tylko raz kolo 4ej [emoji5] w szoku jestem bo zazwyczaj mamy 2pobudki [emoji6]

A gotujecie same dla dzieci czy dajecie sloiczki?
 
reklama
Hejo hej, jestem sobie aktualnie mamuśką z Wrocławia, przyjechałam na studia i już zostałam. Mały wypełnia mi każdą minutę więc będę tu z doskoku. Lubię gotować i piec ciasta, lubię książki i te dobre i te dla "gospodyń domowych". Pozdrawiam Was i Wasze dzieciaczki.
 
Do góry