reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Heeeej dziewczyny!
Totalnie brak czasu na forum. Co słychać? Jak się macie? :)
U Nas zapalenie oskrzeli, koszmar. Jesteśmy na antybiotyku. :(
Czytałam, ze pisałyście coś o rozszerzaniu diety.
Ja już zaczęłam wprowadzać, podaje małej marchewkę z ziemniaczkiem :)
 
Hej. Kurcze zmienili wygląd forum i nie mogę się odnaleźć. Moja kruszynka waży 6.540g więc dogoniła to lżejsze towarzystwo . U nas milion pobudek w nocy. Gdzieś tak od sylwestra się to ciągnie. Wyczytałam że to jakiś kryzys ze snem na przełomie 4-5 miesiąc i może potrwać do ukończenia przez dziecko 6 miesięcy. Super. Został jeszcze miesiąc . Wykoncze się. Co do rozszerzenia diety to zaczynamy dopiero po skończeniu 6 miesięcy. Puki co na piersi ładnie przybiera i nie ma potrzeby kombinować.
 
Hej. Kurcze zmienili wygląd forum i nie mogę się odnaleźć. Moja kruszynka waży 6.540g więc dogoniła to lżejsze towarzystwo . U nas milion pobudek w nocy. Gdzieś tak od sylwestra się to ciągnie. Wyczytałam że to jakiś kryzys ze snem na przełomie 4-5 miesiąc i może potrwać do ukończenia przez dziecko 6 miesięcy. Super. Został jeszcze miesiąc . Wykoncze się. Co do rozszerzenia diety to zaczynamy dopiero po skończeniu 6 miesięcy. Puki co na piersi ładnie przybiera i nie ma potrzeby kombinować.
Jasne jak nie ma potrzeby to nie trzeba , ja już zaczęłam pomalutku rozszerzać żeby też jakiś rytuał wprowadzać także zawsze koło 16 jemy słoiczek tzn może łyżeczkę, ale chce żeby znała to co robię tzn Sadzam ja na krzesełku ubieram sliniaczrk pokazuje jej łyżeczkę próbujemy smaki .
W p i atek mamy szczepienie także po szczepieniu , już rozkręcimy jedzenie [emoji4]
 
A co do spania to moja raz lub 2 razy w nocy się budzi na mleko , jak nigdy przez całe 4 miesiące swojego życia nie budziła sie w ogóle w nocy. A od dobrych 2 tygodni budzi się co noc .
 
Moj Mikulino zawsze budzil sie 2razy na mleko i dotychczas tak jest [emoji854]...i pierwsza marcheweczka tez juz byla [emoji6]
 
reklama
Moj Mikulino zawsze budzil sie 2razy na mleko i dotychczas tak jest [emoji854]...i pierwsza marcheweczka tez juz byla [emoji6]
Moja mała w ogóle nie wstaje na nocne karmienie, kapie ja o 19, karmie Ok 20 i usypiam. Jeśli widzę ze się nocą kręci, to daje jej butelkę na śpiąco. Wstaje o 9, 9:30.
U nas była marchewka z ziemniaczkiem a od wczoraj jabłko, banan i brzoskwinia :)
 
Do góry