reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A my od 22 do 3 spaliśmy potem do 6.Potem co godzina- mały dopomina się spania w dużym łóżku że mną o 8.30 zmueklam i to wzięłam to spadło 10.30. Teraz znowu drzemka.
 
reklama
To super! Julo spał ładnie od 22 do 1 . Potem od 3 pobudki co godzinę do 7:30. Ale że położyłam się o 1 (wieczór filmowy z mężem) to wyspana nie jestem. No cóż sama sobie winnam.
Nie wiem kiedy skończą się te cogodzinne nocne pobudki. Czyżby to właśnie skok rozwojowy?
Twój synuś Superman rzeczywiście duży i śliczny. [emoji7] Świetny kombinezon. [emoji41]
A mnie się wydaje że mój wcale głodny nie był bo ani nie chciał piersi złapać A potem są trzymal . . Tu raczej o bliskość chodzi.
 
To super! Julo spał ładnie od 22 do 1 . Potem od 3 pobudki co godzinę do 7:30. Ale że położyłam się o 1 (wieczór filmowy z mężem) to wyspana nie jestem. No cóż sama sobie winnam.
Nie wiem kiedy skończą się te cogodzinne nocne pobudki. Czyżby to właśnie skok rozwojowy?
Twój synuś Superman rzeczywiście duży i śliczny. [emoji7] Świetny kombinezon. [emoji41]

Znam to, ja też czasami zamiast spać z małym, to oglądam telewizję, a później zmęczona :D a ile twój mały ma? Bo mój tydzień temu tak budził sie często, spał tylko na mnie.
No kombinezon na 68 już :D dziękujemy :*
 
U nas druga noc pod rząd taka sama. Po kąpieli je zasypia na pół godziny budzi się i dojada. Potem leży godzinę i gada do sufitu po czym zasypia tak ok 22.30 i wstaje o 2 potem o 6 . Wczoraj wstała o 9 a dzisiaj o 8 ale o 9.40 już poszła spać. Ale wczoraj cały dzień niewiele co spala. Zobaczymy co będzie dzisiaj. Grunt że jak nie śpi to się nie drze ino gada. Chyba z tym gadaniem do mnie się podała.;)
 
Znam to, ja też czasami zamiast spać z małym, to oglądam telewizję, a później zmęczona :D a ile twój mały ma? Bo mój tydzień temu tak budził sie często, spał tylko na mnie.
No kombinezon na 68 już :D dziękujemy :*
7 tyg i 4dni [emoji4] ale on przenoszony 8 dni więc podobno się dodaje. Te pobudki tak gdzieś ze 3 nocki już.
 
U nas druga noc pod rząd taka sama. Po kąpieli je zasypia na pół godziny budzi się i dojada. Potem leży godzinę i gada do sufitu po czym zasypia tak ok 22.30 i wstaje o 2 potem o 6 . Wczoraj wstała o 9 a dzisiaj o 8 ale o 9.40 już poszła spać. Ale wczoraj cały dzień niewiele co spala. Zobaczymy co będzie dzisiaj. Grunt że jak nie śpi to się nie drze ino gada. Chyba z tym gadaniem do mnie się podała.;)
Efka u nas zasypianie identycznie wygląda. [emoji2] Po kąpieli je, zasypia, odkładam do łóżeczka. Po pół godz wola jeść , odkładam do łóżeczka to patrzy na karuzele i po ok godzinie sam grzecznie zasypia. Mam nadzieję że tak zostanie , bo ze starszym miałam z zasypianiem okropne przeboje.
 
Hejo dziewczyny my dziś leniwy dzień do 11 w łóżku ale dlatego że mała brzuszek bolał i nie spała zbyt dobrze, a jak zaspała i próbowałam wstać to się nie dało bo zaraz się woercilam to tak z nią leżałam pół dnia
 
reklama
Do góry