reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Tez mam psa, golden retrievera ktory zrzuca siersc caly rok [emoji23] ale takiego syfu za tyle pieniedzy nie kupie [emoji846]
Mój pies to samo. Linieje cały rok [emoji23] Na dodatek kruczoczarny a podłogi jasne. I zakochał się w mym jasno szarym dywanie. Ehhh... Wybaczam staruszkowi i cierpliwie odkurzam. [emoji39]
 
A ja mam kota i sierść też jest wszędzie nawet w pampersie. Psa mam labradora ale staruszka została u mamy bo nie mamy jeszcze ogrodzonej działki .
 
Hehe no ja też jeszcze królika i ten tez linieje bo to taki mięsno futerkowy a nie miniaturka. Kajtosław się zwie. Moje dziecko wyzebralo od wujka więc uratowany przed zjedzeniem.
Ach i jeszcze rybki - te na szczęście sierści nie gubią. [emoji13][emoji1]
 
reklama
Do góry