reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Tak, dziś już lepiej :)
Naturalnie rodziłam, ale i tak jak byłam na wizycie po połogu to mnie ostrzegł, żeby nie zachodzić przynajmniej przez rok 🙈
No ciekawie będzie to na pewno. Ciekawe jaka będzie reakcja Twojego syna, czy już mu może powiedziałaś? 😊
Zdecydowanie za wcześnie żeby jeszcze mówić. Z drugiej strony nie chce sobie wyobrażać jego myśli na ten temat 🫣😂.

Już po wizycie. Tak jak przypuszczałam grzybicze zaskarżenie pochwy 🤦 dostałam leki i liczę że już jutro będzie mniej siedziało 🙈
Lekarz USG mi nie robił bo w przychodni sprzęty wiekowy i nie chciał mnie denerwować jak nic nie uda się wypatrzeć.
Ojoj z czego się to paskudztwo przyplątało? Oby szybko przeszło. Gorąco teraz też zapewne nie pomaga w takiej sytuacji.

Ja dziś miałam pierwszy mało przyjemny ciążowy epizod. Krwawienie z nosa 🫤 i to takie , że przez 20 minut nie chciało przestać. W każdej ciąży zawsze mi się nasila. Jakby i bez tego moja anemia nie była już wystarczająco uciążliwa 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Zdecydowanie za wcześnie żeby jeszcze mówić. Z drugiej strony nie chce sobie wyobrażać jego myśli na ten temat 🫣😂.


Ojoj z czego się to paskudztwo przyplątało? Oby szybko przeszło. Gorąco teraz też zapewne nie pomaga w takiej sytuacji.

Ja dziś miałam pierwszy mało przyjemny ciążowy epizod. Krwawienie z nosa 🫤 i to takie , że przez 20 minut nie chciało przestać. W każdej ciąży zawsze mi się nasila. Jakby i bez tego moja anemia nie była już wystarczająco uciążliwa 🤦🏼‍♀️
Nie wiem skąd ta infekcja, ale gin mówił, że w ciąży grzybica lubi zaatakować, także nie czytam o skutkach grzybicy w ciąży bo pewnie bym z nerwów nie mogłabym zasnąć, dostałam leki o skoro lekarza twierdzi że będzie ok to mu wierzę.
Mąż też dostała leki.
 
Nie wiem skąd ta infekcja, ale gin mówił, że w ciąży grzybica lubi zaatakować, także nie czytam o skutkach grzybicy w ciąży bo pewnie bym z nerwów nie mogłabym zasnąć, dostałam leki o skoro lekarza twierdzi że będzie ok to mu wierzę.
Mąż też dostała leki.
Szybko zareagowałaś to musi być dobrze 👍🏻
 
Szybko zareagowałaś to musi być dobrze 👍🏻
Mam nadzieję, zaczęłam czuć dyskomfort w poniedziałek wieczorem, myślałam że to podrażnienie, we wtorek się nasiliło a wizyta dziś, więc trochę to trwało bez leczenia.
Gdybym neo była w ciąży kupiłabym coś w aptece a tak się trochę bałam na własną rękę się leczyć m
 
Do góry