reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Od urodzenia bebilon, od zeszłego tygodnia zaczęłam zmieniać na bebiko. Mieszalam pierw oba, teraz już tylko bebiko. Żadnych zmian dolegliwości nie ma.
Bebilon Pepti 1
No dziewczyny ja też Babilonem może przez coś innego ją boli, że ogólnie karmiłyśmy się piersią w tamtą sobotę zostawiłam mamie butelkę ze ściągniętym mlekiem i odrzuciła mi pierś
 
Moja je 7 razy po 120ml, nie raz wypija wszystko, nieraz 100ml.
A napiszcie jak wasze dzieciaczki z wagą?
Moja urodziła się malutka 2160 ma teraz 11tydzien i już waży 5500, wydaje mi się, że za dużo przybrała. Tzn. Nie to że się nie cieszę że przybrała, tylko czytałam w necie że dopiero 4/6 miesięcy dziecko podwoi swoją wagę urodzeniowa, a dzieci z niską waga urodzenia dłużej.
U mnie na piersi o też już podwoiła ;)
 
reklama
Bebiko miałam bebiprima bo przy pierwszym mieliśmy ale zauważyłam że małemu nie podchodzi a na bebiko jest całkiem inny wymieszalam starszemu tez wprowadzam bebiko 4
 
Do góry