reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Moja na piersi przytyła w 6 tygodniu 1,4 kg także bym się nie sugerowała teraz nie wiem ile waży ale kilka dni karmię już mm
Ja na początku dawałem mm tzn w szpitalu zaczęło podawać. Mój waży 6 kg prawie 8 tydzien A żeby urodzeniowa podwoić to u nas 9 kg :o to kiedy my to osiagniemy... A przytyl od spadkowej 1900
 
Moja ma już 3 miesiące a waży tylko 5130g przybiera powoli bo po 110 do 150g na tydzień z tym że ma czasem takie dni że prawie nie je i to mnie martwi najbardziej.
 
reklama
Nasza pediatra na L4 do końca roku. Mieliśmy mieć wizytę na patologii noworodka 12 listopada to nam przełożyli na 26. Normalnie w tym kraju trzeba mieć końskie zdrowie żeby chorować. Rano jedziemy na badania sprawdzimy czy anemii gdzie nie ma. A tak wogole dziecko mi się zepsuło. Wieczorami walka co najmniej 2 godziny żeby poszła spać po czym śpi 2 godziny i bajabongo do rana, teraz właśnie się usypiamy od 1. Zaraz padnę na ryj
 
Do góry