reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dobrze mi się tu pisze.... Może być prywatny będziemy więcej zdjęć dawać może i AniaStar zostanie?

Ja na szybko muszę iść w piecu palić, wszystko według planu mam skierowania za tydzień szczepienie, jutro też wariacki dzień,

Seremida weź mi tu napisz lekarz nie dał mi na ft3 i ft4 bo powiedział że zobaczmy samo tsh jak będzie źle to wtedy zrobię te dodatkowe a tak to że nie trzeba już któryś raz się spotkałam że nie dają i co jak wynik będzie ok to znaczy że mam już nic nie robić? Czy lepiej dopłacić i od razu zrobic wszystko? Aha nie muszę być na czczo?
Aha jeszcze seremida wyślij info które pampersy babydream były lepsze? Bo dziś otworzyłam dwójki takie zielone opakowanie i są takie jak pampers premium care miękkie i delikatne to trójki które to są????

Dla małego wyzebralam wszystko, morfologie, crp, żelazo, tsh jutro jadę i mu zrobię..

Lece palić póki zasnął
Dobrze chociaż do fT4 dopłacić. Bo samo TSH wolno się zmienia i nie daje całego obrazu. Musisz być bez tabletki rannej po prostu.
Trójki chyba pomarańczowe. Ten sam rodzaj.
 
reklama
Do góry