reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dobrze mi się tu pisze.... Może być prywatny będziemy więcej zdjęć dawać może i AniaStar zostanie?

Ja na szybko muszę iść w piecu palić, wszystko według planu mam skierowania za tydzień szczepienie, jutro też wariacki dzień,

Seremida weź mi tu napisz lekarz nie dał mi na ft3 i ft4 bo powiedział że zobaczmy samo tsh jak będzie źle to wtedy zrobię te dodatkowe a tak to że nie trzeba już któryś raz się spotkałam że nie dają i co jak wynik będzie ok to znaczy że mam już nic nie robić? Czy lepiej dopłacić i od razu zrobic wszystko? Aha nie muszę być na czczo?
Aha jeszcze seremida wyślij info które pampersy babydream były lepsze? Bo dziś otworzyłam dwójki takie zielone opakowanie i są takie jak pampers premium care miękkie i delikatne to trójki które to są????

Dla małego wyzebralam wszystko, morfologie, crp, żelazo, tsh jutro jadę i mu zrobię..

Lece palić póki zasnął
 
Cześć dziewczyny!
Jestem mamą Kaliny urodzone we wrzesniu i niestety dopiero w weekend odkryłam ten wątek. Na forum byłam kilka razy w ciazy Ale w innych działach, A tu się nie zaglebialam, a szkoda. Widzę że można u Was dostać dużo wsparcia. Moje dziecko z tych co nie spi, a jak spi to tylko na rekach, całe dnie na rączkach, A histerię i bóle brzucha trwają godzinami...łatwo nie jest ale jak poczytałam kilka stron to widzę, ze nie tylko ja mam ciężko. ;) jeśli nie macie nic przeciwko to chętnie tu u was przycupnę :)
Hej ja też niedawno dołączyła do forum chociaż urodziłam w sierpniu, mam nadzieję że spodoba Ci się tutaj. Bardzo ładne imię Kalinka.
 
Ula ma dziś dzień na rączkach.
Sama śpi po 15-20 minut maksymalnie.
Obiad na raty zrobiłam a teraz zaległam sobie na kanapie z Kluską na brzuchu i oglądam tv.
U mnie też dzisiaj taki dzień, a nawet dłużej bo po pierwszym karmieniu przed 3.00 marudzi, niechce spac, wszystko źle. Noszę, lulam, cuda na kiju odlozylam Wiki do bujaka i strzał w dziesiątkę właśnie zasypia. Uff może chociaż chwilę da mamusi na kawkę.
 
To moze napiszmy do admina zeby zrobic watek prywatnym?

My juz po szczepieniu, bylo okrutnie. Pierwsze byly doustne rotawirusy i mlodemu nie zasmakowaly i oczywiscie zaczal sie krzywic i krztusic, potem juz nie dalo sie go uspokoic. Tak sie darl, ze az lekarka wyszla z gabinetu zobaczyc co sie dzieje:o ja bylam cala mokra, pigula to samo, powiedziala ze dawno nie miala tak wrazliwego pacjenta :p musialam mu dmuchac chyba z 20 razy w buzke tak sie zanosil. Biedny moj zajaczek. Teraz spi, oby jak najdluzej.
I niestety maly ma duza asymetrie. Na razie kazala nam cwiczyc w domu, a na naastepnej wizycie sprawdzi czy udalo sie skorygowac, jesli nie, to da skierowanie na rehabilitacje.
Oj biedactwo :hmm: niech śpi i odpoczywa po takich emocjach może się wyciszyć jak się wyśpi. A co to za Asymetria?
 
reklama
Do góry