reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mój dziś pojechał po zakupy spożywcze bo gości mamy, oczywiście kupił masę rzeczy zbędnych typu kolejny termometr do pokoju ( bo dziecko się trzęsie podczas kąpieli to na bank nie ma tyle stopni co trzy inne pokazują ...[emoji85][emoji85][emoji85]) ale gdy zadzwonił z Media Markt ( taaaak bo tam są artykuły pierwszej potrzeby na gości ...) i taki tekst... ,, słuchaj bo z tej marki co mamy podgrzewacz jest takie urządzenie do leczenia światłem może kupię Żuczkowi, myślisz ze się przyda"? To jak na niego fuknelam to aż mi się dziecko uspokoiło... kurde ten sklepy zwiedza a ja 3 godziny sprzątałam z dzieckiem na ręku które bawiło się ze mną w gre ,, wszystko co nie jest rękami mamy parzy"
Też mialam ochotę na zakupy z mężem a oni sami byli
 
reklama
Ja siedzę i czekam na gości. W końcu usiadłam od 6 rano! Nawet pod obiad wszystko przygotowałam a będą polędwiczki w sosie pieczarkowym.. pokroiłam natkę i tak mi ładnie pachnie w kuchni tak domowo:) wszystko sibie pokroiłam do małych miseczek na sos by jak przyjadą to tylko stopniowo wrzucać na patelnie :)

Młody w końcu zasnął.. ale przeżyłam chwile zwątpienia bo spał mi po 15 minut od rana i już myślałam ze tak będzie... ogólnie on oststnio bardzo dużo je.. tzn butli daje mu 90 ml ale zjada w końcu wszystko i ze dwa razy pomiędzy zażąda cycucha
Mój od ponad grubości tygodnia zjada 150ml wkoncu się najada i nie drze paszczy po 1,5godz
 
Pospamuje trochę :happy2:
Na pierwszym sposób w jaki Ulka śpi całą noc.
Na drugim jak gada z karuzelą (nota bene- teraz już 20 minut leży w łóżeczku i gada z tymi owadami swoimi ''aaa'' ''eeee'' ''aguuuuu'')
A trzecie przed spacerkiem z matką swą
Zajebiste pajac!!! Jak znajdziesz coś mega dla chłopca w fajnych kolorach daj znać, narazie wyczailam pajaca z Pinokio jeden w auta a drugi w żółte psy muszę kupić młodemu
 
Ja czyszczę małżowinę płatkiem kosmetycznym na wilgotno, a w środku ty tylko jak wpłynie do wierzchu trochę tego miodku to na śpioch delikatnie patyczkiem. Trochę się boję że się poruszy ale jakoś trzeba to czyścić. No i zawsze tylko jedno ucho ma czyste bo na drugim śpi i tak na zmianę
 
reklama
Do góry