reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja tez zaglądam i dobrze, bo on teraz mega kopie nogami i ostatnio zaglądam do niego a on całe nogi gole a cała kołderkę wkopał sobie na twarz.. myślałam ze zawału dostanę jak to zobaczyłam.. już miałam wizje jego uduszonego.. i znów śpi w nocy w rozku a za chwile wchodzimy w śpiworki
U nas na szczęście ona skopuje z siebie kocyki i kołderki :)
 
reklama
A nawet to trudniejsze... bo jak pomyśle, ze to dziecko będzie już świadome, będzie uczyło się mówić i poznawać się i to wszystko będzie robiło beze mnie bo ja w pracy to mi smutno

Ale baaaardzo dużo się tam nauczy. :)
Mi też było ciężko oddać pierwsza córkę (choć poszła później, bo miała już 2 lata) ale ona była tam szczęśliwa. Dzieciaki ja uwielbiały, i spędzała czas intensywniej niż spędziła by go ze mną. Tylko trzeba ten początek jakoś przeboleć.
A potem jak Ci zaśpiewa pierwsza piosenkę czy powie wierszyk, którego się tam nauczył, to się rozpłyniesz :)
 
Czyli moglo byc gorzej . Biedne dzieci ale trzeba. Nigdy nie slyszalam takiego przerazliwego placzu u mojego dziecka jak wczoraj . Zapomniałam przy starszym przeciez tez byly szczepienia i tez standardowo . Jeszcze kilka razy niestety
No Miki też strasznie płakał 2x aż mi się zaniósł i nie wiem ale chyba tamci tak nie płakali aż... Albo to się wymazuje z pamięci...
 
@StarAnia czy mogłabyś się wypowiedzieć na temat fotelików firmy Concord albo Maxi Cosi "cabrio"?
Niestety nasz dotychczasowy musimy wymienić. Z wkładkami noworodkowymi jest już za ciasno a bez wkładek mały wpada głęboko i pozycja jest taka że głowa jest mocno przyciągnięta do przodu aż małemu ciężko oddychać. No masakra po prostu.
 
Dziewzyny szczególnie po cięciu cesarskim i nie karmiące piersią. Wróciła wam miesiączka??

Po za tym chcialam zapytać. Helcia ma 7 tygodni. Powinny jej płynąć łezki, oczka ma przeszklone jak chce zacząć koncert. Tylko zastanawiam się, bo mała prawie w ogóle nie płacze. Nie mam pół godzinnych koncertów. Maks 1 minuta. Może za krótko płacze i dlatego nie płyną?
 
Dziewzyny szczególnie po cięciu cesarskim i nie karmiące piersią. Wróciła wam miesiączka??

Po za tym chcialam zapytać. Helcia ma 7 tygodni. Powinny jej płynąć łezki, oczka ma przeszklone jak chce zacząć koncert. Tylko zastanawiam się, bo mała prawie w ogóle nie płacze. Nie mam pół godzinnych koncertów. Maks 1 minuta. Może za krótko płacze i dlatego nie płyną?
Mikołaj drze się z różnym nasileniem ale żewnymi łzami rzadko...
 
Co do powrotu do formy: 4 kg nadal sie mnie trzymaja. Mam tluszczyk na brzuchu i jest on wystajacy :(, za to ani jednego rozstepu :).
Niestety buty i pierscionki nadal troche za ciasne :( do tego mam brzydka skore na udach (pisalam juz o tym). Wybieram sie zrobic badania tarczycowe i na solarium. Wiem, ze niezdrowe, ale ja traktuje je jak zabieg leczniczy. Kilka razy po 5 min. Na razie nie mialam okazji i sposobnosci.
Pobolewa mnie jeszcze blizna po cc-po prawej stronie tam gdzie mam zgrubienie.
Czuje potrzebe ruchu, ale z aktywnoscia czekam az minie 12 tygodni od cc, tak jak jest zalecane. Dosc nieregularnie cwicze miesnie Kegla. Taki bilans ciazowych strat, mam jednak nadzieje, ze wszystko wroci do normy jak zaczne cwiczyc i "naprawi" mi sie skora na udach.
@martabunia fajnie, ze sie odezwalas, bo tez sie martwilam czy wszystko ok.
 
reklama
Dziewzyny szczególnie po cięciu cesarskim i nie karmiące piersią. Wróciła wam miesiączka??

Po za tym chcialam zapytać. Helcia ma 7 tygodni. Powinny jej płynąć łezki, oczka ma przeszklone jak chce zacząć koncert. Tylko zastanawiam się, bo mała prawie w ogóle nie płacze. Nie mam pół godzinnych koncertów. Maks 1 minuta. Może za krótko płacze i dlatego nie płyną?
Jestem po cc i karmie na zadanie i nie mam miesiaczki. Niech tak zostanie :)
Moj potrafi czasami plakac, ale lez nie produkuje, moze troche szkla mu sie oczka.
 
Do góry