reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Oglądała któraś live z Magda Karpienia, który wstawiłam? @Olka.fasolka Tobie gadali chyba o fazach mleka, prawda? Chociaż ostatnie 10-15 min sobie odtwórz ;)
Ja oglądałam całość ;)
Bardzo mądra kobieta.
Ja jak ostatnio usłyszałam od babci mojego S. że mały płacze bo na pewno mam za mało pokarmu i jest głodny to aż mi się płakać chciało .
 
A jak Twój nastrój ?

Dziękuję:)
Jesteście kochane z wszystkimi komentarzami i radami.♥️
Ostatnio rozmawiałam z mamą i podniosła mnie trochę na duchu, że to "normalne" z tak wymagającym dzieckiem, że ona też tak miała, że rok temu moja bratowa też przez to przechodziła, że minie..
Póki nie mam myśli że mogę sobie i komuś coś zrobić to nie jest źle. Ale ma do mnie zaglądać częściej.
Narazie daje sobie czas. Mąż stara się mi pomóc.
Dziękuję wam za każde dobre słowo ♥️
 
W ciąży miałaś pozytywne nastawienie , teraz jest chwilowo gorzej ale jak tylko maleństwo "wyreguluje" swoje zachowania i nawyki to będzie lepiej .
Mąż musi dopomóc .
Forum to forum. My tu tylko słownie jesteśmy w stanie operować. Ale jednak pomoc mamy czy faceta jest nieoceniona
Trzymaj się bo fajna babka jesteś :tak:
Dokładnie pomoc mamy i partnera jest bardzo ważna :)
Ja właśnie czekam na mamę , mleko odciągnięte i pędzę na zakupy :)
 
Hej dziewczyny mam takie szybkie pytanie, czy wasze dzieciaczki po szczepieniach też tyle spały? Zosia śpi od 9 i nawet je przez sen. Temperatury na razie nie ma. Za dwa dni skończy 2 miesiące A i waży 4500.
Ja przez ten weekend trochę się ogarnęłam tzn. Zostawiłam męża z dziećmi i ten czas poswieciłam głównie dla siebie. Miałam spotkanie z psychologiem i otworzyła mi oczy na wiele , że bycie matką Polką i ciągłe dążenie do perfekcji odbiera mi radość z życia A przede wszystkim radość bycia mamą. Postanowiłam wyluzować, mniej sprzątać i prać , A ten czas poświęcać Zosi i starszej córce na wspólne przytulania czy wyjścia . Mam przykaz spotkań towarzyskich bez dzieci ale z tym problem bo wszyscy znajomi zostali w Szczecinie A tu w Warszawie nikogo nie znam .
 
Hej dziewczyny mam takie szybkie pytanie, czy wasze dzieciaczki po szczepieniach też tyle spały? Zosia śpi od 9 i nawet je przez sen. Temperatury na razie nie ma. Za dwa dni skończy 2 miesiące A i waży 4500.
Ja przez ten weekend trochę się ogarnęłam tzn. Zostawiłam męża z dziećmi i ten czas poswieciłam głównie dla siebie. Miałam spotkanie z psychologiem i otworzyła mi oczy na wiele , że bycie matką Polką i ciągłe dążenie do perfekcji odbiera mi radość z życia A przede wszystkim radość bycia mamą. Postanowiłam wyluzować, mniej sprzątać i prać , A ten czas poświęcać Zosi i starszej córce na wspólne przytulania czy wyjścia . Mam przykaz spotkań towarzyskich bez dzieci ale z tym problem bo wszyscy znajomi zostali w Szczecinie A tu w Warszawie nikogo nie znam .

Sporo dziewczyn stad jest z Wawy, moze akurat to dobry moment na nowe znajomosci :)
 
Jak wczesniej mlody byl marudny, tak teraz przez 2 godziny prawie nie spal i sobie gadalismy, az niewiarygodne dla mnie, ze tyle byl aktywny bez marudzenia [emoji5] no i po kiepskim poczatku dnia zobaczyc ten usmiech to miod na oczy [emoji7]
IMG_8132.JPG

IMG_8179.JPG

Teraz przysypia przy cycusiu [emoji4]
 

Załączniki

  • IMG_8132.JPG
    IMG_8132.JPG
    299,5 KB · Wyświetleń: 396
  • IMG_8179.JPG
    IMG_8179.JPG
    386,9 KB · Wyświetleń: 395
reklama
Do góry