reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Jedziemy jutro znów na 8. I zupełnie mam inne emocje niż wtedy w czwartek przed wyjazdem do szpitala. Teraz mam jakaś schize, że oni nie chcą mi dać urodzić, że to jakaś kara lub co...
Mam iść się myć a nie mogę się nawet zmobilizować :(
Ronnie ciagle leży, jest jakiś ospały. Dziś wstał dopiero o 12:30!! My z Kamilem już dawno po śniadaniu i po kawie byliśmy a ten leżak w łóżku i ani nie patrzył wstawać.
Do tego ta pogoda taka ponura, wszystko jakby działo się gdzieś obok mnie...
Stres chyba będzie dobrze
 
reklama
Jedziemy jutro znów na 8. I zupełnie mam inne emocje niż wtedy w czwartek przed wyjazdem do szpitala. Teraz mam jakaś schize, że oni nie chcą mi dać urodzić, że to jakaś kara lub co...
Mam iść się myć a nie mogę się nawet zmobilizować :(
Ronnie ciagle leży, jest jakiś ospały. Dziś wstał dopiero o 12:30!! My z Kamilem już dawno po śniadaniu i po kawie byliśmy a ten leżak w łóżku i ani nie patrzył wstawać.
Do tego ta pogoda taka ponura, wszystko jakby działo się gdzieś obok mnie...
Trzymam kciuki, żeby już jutro Ci coś konkretnego chociaż powiedzieli .
Mój tez jakiś ospały...ja w sypialni oglądam serial, mój chłop w salonie mecz, a piesek ze mną w pokoju leży ..
znowu dzisiaj odchodzi mi czop, ale bez krwi, mam dosyć tych mylących objawow, nieobjawow :/
 
Tego tygrysa to ja mam 68 jeszcze po córce, czyli 4 lata ma :D kupiłam go za całe 35 zł, przepłaciłam [emoji14]
A wlaśnie zamówiłam 56, bo też za bardzo nie mam nic dla małego na teraz. Kupiłam też w smyku cienki polarkowy (troszkę badziewny) za 20 zł. I w Pepco coś jak tygrysek też za 20, granatowy.
Dziś ubrałam małego w body, półśpiochy i ten cieniutki Polarek i był mega cieplutki na spacerze. Wczoraj na wietrze miał to samo, tylko budka podniesiona. Przykryty wczoraj bambusem dla zasady [emoji14]
 
Ja właśnie od iągam pokarm przegryzając biszkopty.
Dzisiaj skusilam.sie na sch ze śliwką i to był błąd...mnie bolał brzuch ale i mala dała wieczorny koncert...teraz odsypia....
 
Wlasnie tak myslalam żeby wprowadzić rutyna jakaś mojemu dziecku ale myślę że jak skończy miesiąc to będzie odpowiedni moment. Chciałabym wiedzieć oczywiście kiedy nastąpi moment kiedy dziecko prześpij 6h w nocy ?
Ja kąpię codziennie i zawsze koło 19 :) wiadomo czasem to 18.30 albo już po 19, zależy jak mały się obudzi ;)
A co do przesypiania 6 h to ciężko powiedzieć , mój śpi w nocy ciągiem 3 h czasem 4 a czasem 2,5 więc póki co się nie nastawiam na 6 :D
 
Ja kąpię codziennie i zawsze koło 19 :) wiadomo czasem to 18.30 albo już po 19, zależy jak mały się obudzi ;)
A co do przesypiania 6 h to ciężko powiedzieć , mój śpi w nocy ciągiem 3 h czasem 4 a czasem 2,5 więc póki co się nie nastawiam na 6 :D
Ja się bardzo nastawiam żeby przespać 6h [emoji6] moje marzenie [emoji85] my właśnie po karmieniu czekamy jak się odbije i będziemy próbować dalej spać [emoji86]
 
Daje mu 60ml ale właśnie w nocy je częściej co dwie godz więc myślę narazie mniej a częściej mu wystarczy, a jak we wtorek będzie miał tydzień to ile mam dawać? Ciężki temat z tym mlekiem, a twoja zjada całość? Ile ma dni? Ile jej dajesz?
Moja w czwartek skończy 2 tygodnie i zjada 90 ml wszystko co do kropli co 3h-3,5 max my po tygodniu zwiekszylismy dawkę do 80 ml i na 90 ml się zatrzymaliśmy narazie , dzisiaj będzie babka z konsultacji to zapytam jej czy mogę podawać 100ml bo mała zjada wszystko i to tak lapczywie że czasem mam wrażenie że udusić się chce tym piciem [emoji33] kupki robi żółte tak od 1do 2 dziennie. Odbija się jej po każdym jedzeniu , no i czkawką musi być obowiązkowo 2 razy dziennie [emoji85] w brzuchu też mi czkala często.
 
I pojechal!! Sama z czwórka dzieci, sama! Mam stres, mam doła, hormony mnie wykańczaja, baaardzo dużo mi pomagał aż za nad i przez to nie mogę się ogarnąć że już urodziłam, że mały mnie nie kopie, zgaga zniknęła magia, aż nie mogę uwierzyć że jeszcze niedawno marudzilam że chce urodzić a teraz mam obawy czy poradzę sobie z codziennościa......
Na pewno będzie ciężej samej ale dasz radę :) jesteś ogarnięta kobieta, wtedy kiedy my narzekałyśmy na brak sił Ty byłaś pełna werwy i zapału do pracy więc jestem pewna że sobie świetnie poradzisz :)
Trzymam za Ciebie kciuki i oby cała czwórka chciała współpracować ;)
 
reklama
Moja córa na samym cycku przesypiala noce w więku 6 tygodni. Od 22 do 7 rano. Była aniołem :D ten mały łobuz za to pewnie odrobi za siostrę i będzie sie budził przez rok co 2 godziny [emoji14]
Także kwestia mega indywidualna i niekoniecznie ma coś wspólnego ze sposobem karmienia ;)
Z Werką miałaś mega ciężki poród więc później Ci to wynagrodziła , z Miłoszem poród bajka to teraz wiesz :D .
Taka teoria :)
 
Do góry