reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moja w czwartek skończy 2 tygodnie i zjada 90 ml wszystko co do kropli co 3h-3,5 max my po tygodniu zwiekszylismy dawkę do 80 ml i na 90 ml się zatrzymaliśmy narazie , dzisiaj będzie babka z konsultacji to zapytam jej czy mogę podawać 100ml bo mała zjada wszystko i to tak lapczywie że czasem mam wrażenie że udusić się chce tym piciem [emoji33] kupki robi żółte tak od 1do 2 dziennie. Odbija się jej po każdym jedzeniu , no i czkawką musi być obowiązkowo 2 razy dziennie [emoji85] w brzuchu też mi czkala często.
Ale jak mam podzielić mleko? Jedna miarka jest na 30ml wody nie umiem pół marki, myślę przytrzymam go do wtorku będzie miał tydzień na tych 60ml a później zacznie robić 90ml jak nie zje to ok a jak zje to może wytrzymam wtedy 3 godz
 
reklama
Przez te dreszcze tak się upocilam w nocy ale jak tylko chcialam się odkryć to od nowa zimno i telepalo mną!!!! Wrr

Nawet wyspana zjadł o 20,22,1,4:30 i właśnie śpi, przebralam go i przewinęłam bo obsikal mi pozamke i kupa była, już ka katar chyba go zarazilam nie wiem ale miał zapchany nos psiknelam sterimar i wycignelam mu gluta sopelkiem widzę że poczuł ulgę.....

Idę jeszcze kimac za godz wstaje dzieci szykować do szkoły
 
Ale jak mam podzielić mleko? Jedna miarka jest na 30ml wody nie umiem pół marki, myślę przytrzymam go do wtorku będzie miał tydzień na tych 60ml a później zacznie robić 90ml jak nie zje to ok a jak zje to może wytrzymam wtedy 3 godz
Robisz na 90 ml i 10 ml odlewasz żeby było 80 ml albo 20ml żeby było 70 ml oczywiście nadmiar wylewamy do kranu [emoji6] myślę że lepiej stopniowo malucha przyzwyczajać u nas tak było , bo jak okaże się że będzie mógł wypić 90ml to za duża różnica między 60ml A 90 ml
 
Aaaaaa! Co za nierówna walka! Od 2 30 szaleństwo. Jedzenie-kupa-siku-bujanie-proba odlozenia-wrzask. I tak w kółko. Zasypia mi na rękach, ale jak tylko plecy dotkną płaskiej powierzchni, to jakby go ktoś pogrzebaczem przypiekal. Jak jeszcze raz usłyszę od Przemka "a może coś tam" to go chyba zamorduje. Już mu powiedziałam, że ma sie nie odzywać, bo leży sobie wygodnie i sypie z rękawa swoimi "a może". A może mu niewygodnie w tym łóżeczku? A może mu zimno w rączki?...
A może Ty wstaniesz i pobujasz 3 godziny?! Grrrrrr.
 
Siemanko laski, ja dziś do domu. Nocka dziś nawet w miarę przespana, może choć pogoda za oknem do du.y to dlatego tak dobrze się spało.

@GoJ no to faktycznie przekichane[emoji30] a folii na wózek nie masz?
 
Aaaaaa! Co za nierówna walka! Od 2 30 szaleństwo. Jedzenie-kupa-siku-bujanie-proba odlozenia-wrzask. I tak w kółko. Zasypia mi na rękach, ale jak tylko plecy dotkną płaskiej powierzchni, to jakby go ktoś pogrzebaczem przypiekal. Jak jeszcze raz usłyszę od Przemka "a może coś tam" to go chyba zamorduje. Już mu powiedziałam, że ma sie nie odzywać, bo leży sobie wygodnie i sypie z rękawa swoimi "a może". A może mu niewygodnie w tym łóżeczku? A może mu zimno w rączki?...
A może Ty wstaniesz i pobujasz 3 godziny?! Grrrrrr.
Współczuję nocki, a jeszcze bardziej mężowych "a może" ale to facet nic mądrego do tej sytuacji wnieść nie może [emoji39]
 
Siemanko laski, ja dziś do domu. Nocka dziś nawet w miarę przespana, może choć pogoda za oknem do du.y to dlatego tak dobrze się spało.

@GoJ no to faktycznie przekichane[emoji30] a folii na wózek nie masz?
Folie na wózek mam na siebie nie mam folii tylko parasol i niebardzo to widzę przy tym wietrze w jednej dłoni parasol w drugiej fura... jeszcze gdyby tylko jedno z tych dwoch sam wiatr lub sam deszcz to pół biedy... do czwartku muszę to ogarnąć potem se kupie płaszcz p. deszcz i kalosze i bedzie git.
 
reklama
Do góry