reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Piekny, gratulacje. A Ty bez osoby towarzyszącej rodzilas? Moze dlatego to taka chamska babka, bo one przy kims soe boja sie tak odzwywac.
Ja tez jestem wysoka i nadwage mam, w pierwszej ciazy kilka razy przy usg słyszałam, ze przez brzuch nie da sie zbadać, bo nadwaga. A w tej ciazy inni lekarzy normalnie badali i zero komentarzy.

@martabunia, powodzenia, niech juz cos sje ruszy.
Ja dlatego nie chce kłaść sie ma patologie przed skończonym 42 tyg i ciagle mam nadzieje,.ze samo sie zacznie
 
reklama
Dzieki dziewczyny, pierwszy zjazd homonow chyba za mna.
Mlody ewidentnie byl glodny bo strasznie szukal cycka, chwile ssal a potem zly puszczal, bo juz nic nie lecialo po tylu godzinach [emoji17] potem zasysal palce swoje tak mocno ze ciezko mu bylo wyciagnac. Troche sie ogarnelam psychicznie i podjelam probe numer dwa z mlekiem, odbilo mu sie, nie bylam pewna czy wystarczajaco, ale nic wiecej nie szlo wiec go chwile pokolysalam i lula od tamtej pory.
Dzieki tez za wszystkie gratulacje i gratuluje nowym mamusiom, moze sie niedlugo ogarne i doczytam co i jak u was [emoji6]
To slaba ta opieka, na Zwirkach jestes?
 
Dzięki dziewczyny, albo mam pecha albo otyle kobiety są z góry skreslone. Taka młoda lekarka z wyglądu na 20lat no tak wredna małpa, chciałam zzo nie bo igła jest za krótka a ja mam za dużo tłuszczu. Krocze- proszę nogi luźniej, jezu warunki u Pani są bardzo utrudnione do szycia, ja nie gwarantuje jak to będzie zszyte, pozatym ja nie mam obowiązku zszywać krocza... i wogole była tak demotywujaca że szok, komentowała do położonej jaki to okropny dyżur jej się trafił. Ból podczas parcia makabra, i tylko do mnie proszę nie krzyczeć, nogi szerzej , to się nie uda, nie współpracuje to się nie uda. Na patologii leżę z małym bo miejsc nie ma, już Pani pielęgniarka dała do zrozumienia aby jej nie wołać nie potrzebnie, bo to moje drugie dziecko to ja już wszystko wiem. No i tak to wyglądało.... :(
To się biedna nasłuchałaś. Tylko skargę składać na taką lekarkę . Ona nie musi szyć ? A niby kto ma to zrobić przecież to jej praca . Nie wiem jak można tak traktować pacjentki .
 
Ja już w sali ale lekarz jeszcze mnie nie badał wkoncu mogłem coś zjeść i kurde źle się patrzy ale dziś byłam świadkiem przykrego zdarzenia, kocioł maja nie planowane cięcia jedno z bliźniaków zmarło matka córki na korytarzu ryk przywiezli te maleństwo co umarło pokazać później po cięciu wiezli te córkę wyła dosłownie jak kojot no taki żal mnie opanował aż mój mąż nie chciał mnie zostawiać jak on szpitali nie lubi tak został aż mnie do sali nie dali, niedawno pojechał...... Trzymajcie kciuki za jutro chce mieć już zdrowe maleństwo ale i normalnie mam stracha
 
Ja już w sali ale lekarz jeszcze mnie nie badał wkoncu mogłem coś zjeść i kurde źle się patrzy ale dziś byłam świadkiem przykrego zdarzenia, kocioł maja nie planowane cięcia jedno z bliźniaków zmarło matka córki na korytarzu ryk przywiezli te maleństwo co umarło pokazać później po cięciu wiezli te córkę wyła dosłownie jak kojot no taki żal mnie opanował aż mój mąż nie chciał mnie zostawiać jak on szpitali nie lubi tak został aż mnie do sali nie dali, niedawno pojechał...... Trzymajcie kciuki za jutro chce mieć już zdrowe maleństwo ale i normalnie mam stracha
Rany, straszna tragedia :(
 
Ja już w sali ale lekarz jeszcze mnie nie badał wkoncu mogłem coś zjeść i kurde źle się patrzy ale dziś byłam świadkiem przykrego zdarzenia, kocioł maja nie planowane cięcia jedno z bliźniaków zmarło matka córki na korytarzu ryk przywiezli te maleństwo co umarło pokazać później po cięciu wiezli te córkę wyła dosłownie jak kojot no taki żal mnie opanował aż mój mąż nie chciał mnie zostawiać jak on szpitali nie lubi tak został aż mnie do sali nie dali, niedawno pojechał...... Trzymajcie kciuki za jutro chce mieć już zdrowe maleństwo ale i normalnie mam stracha
O jejku to faktycznie kocioł i nieprzyjemna sytuacja, szkoda tylko maleństwa i oby choć drugie było zdrowe [emoji852]️

@Bajdelka35 Ty tam bądź dobrej myśli i my trzymamy kciuki za Ciebie.
 
reklama
@oluchapoducha gratuluje synka! Przykro się czyta o tych babach, aż nóż się w kieszeni otwiera :/
Ja niedawno dopiero wstałam... chyba odsypiam te wszystkie nocki. Młody wczoraj wieczorem , a właściwie w nocy tak szalał jak już dawno nie. Na ten tydzień żadnych planow, miałam już być po porodzie :D muszę inną datę wybrać :> wczoraj tez jak leżałam naszły mnie takie przerażajace myśli o porodzie, o radzeniu sobie z dzieckiem i w ogole :( masakra, ale ja się opamiętałam i mówię dam radę :D

Lęk na tym etapie to standard chyba dla nas pierwiastek :) wszystko staje się coraz bardziej realne, coraz więcej tu zdjęć dzieci. Do tego tez młodziutka jesteś :)
Ale ze liczyłas ze szybko tak urodzić to Ci się dziwie. Pierwsze się z reguły nie spieszy. I ka Ci mówię, że przede mną nie urodzisz :p
 
Do góry