reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Goj a jak sie dziecko ulewa twarozkiem to wtedy co? U mnie ze dwa razy sie zdazylo, ale malutko. A jak wiecej to wlasnie takim "zwyklym" mlekiem mysle,ze z przejedzenia, bo tez ostatnio czesto wisi na cycku
 
Joł laski, jest ktoś dziś na "rozładunku"?
@martabunia jak tam u Ciebie?

Ja zrobiłam szybki maraton po sklepach spożywczych, zaraz biorę się za sprzątanie domu, młoda szaleje przy okazji robiąc worek treningowy z mojego pęcherza [emoji12] Żyć nie umierać [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hello :)

Dziś na pewno nie ja. Zero, null objawów. Wychodzi na to, że poczekam do piątku. I dobrze, bo mój K coś przeziębiony, mówi ze to tylko gardło i kaszel ale prawie głosu nie ma i kaszle okropnie co mnie załamuje bo przecież on musi być przy porodzie !
 
reklama
@oluchapoducha gratuluje synka! Przykro się czyta o tych babach, aż nóż się w kieszeni otwiera :/
Ja niedawno dopiero wstałam... chyba odsypiam te wszystkie nocki. Młody wczoraj wieczorem , a właściwie w nocy tak szalał jak już dawno nie. Na ten tydzień żadnych planow, miałam już być po porodzie :D muszę inną datę wybrać :> wczoraj tez jak leżałam naszły mnie takie przerażajace myśli o porodzie, o radzeniu sobie z dzieckiem i w ogole :( masakra, ale ja się opamiętałam i mówię dam radę :D
 
Do góry