reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mnie ogólnie straszą tą cesarka że będzie strasznie... Wiem że nie będzie lekko ale jak nie dam rady urodzić naturalnie to co mam zrobić? I jeszcze te teksty że to nawet nie będzie poród, że nawet nie poznam tego bólu...
A weź jak słyszę takie głupoty to aż mnie telepie, odsun się od takich ludzi bo to toksyczne i nie szczere
 
reklama
Dzwoniłam już ale kuźwa one same tam nic nie wiedzą każą dzwonić co chwilę ma inny numer, zadzwoniłam też do koleżanki ktora miała też takie skierowanie w tym szpitalu .. miała skierowanie na oddział i na Cc 38 tydzień ,pojechała rano na sor i ja przyjęli na oddział... Powiem gin żeby też mi wypisał takie skierowanie i od razu pojade bo ja już nie mam mocy czekać na termin, a leki też już nie działają ..
To jak dasz rade i niedaleko to podjedz pewnie :) w szpitalu akurat gdzie ja rodze to trzeba sie stawic w 38 tyg i wyznaczaja termin, z reguly tydz pozniej i w 39 robia cc ale wiadomo, ze sa rozne sytuacje i u Ciebie pewnie lepiej bedzie wczesniej ciaze rozwiazac. Trzymam kciuki
 
Mnie ogólnie straszą tą cesarka że będzie strasznie... Wiem że nie będzie lekko ale jak nie dam rady urodzić naturalnie to co mam zrobić? I jeszcze te teksty że to nawet nie będzie poród, że nawet nie poznam tego bólu...
Co za głupoty , a jak nie karmisz piersią to nie jesteś dobrą matką . Nie słuchaj nawet takich komentarzy bo ludziom nigdy nie dogodzisz . Ubierasz czapeczkę - A po co zakładasz, nie trzeba . Nie ubierzesz - dziecko ma gołe uszy . Kąpiesz codziennie - za często bo zmywasz dziecku naturalną barierę ochronną, kąpiesz co drugi dzień - no co Ty przecież dziecko poci się tak samo jak dorosły . Można by wymieniać i wymieniać . Nie przejmuj się tym gadaniem .
 
Dzwoniłam już ale kuźwa one same tam nic nie wiedzą każą dzwonić co chwilę ma inny numer, zadzwoniłam też do koleżanki ktora miała też takie skierowanie w tym szpitalu .. miała skierowanie na oddział i na Cc 38 tydzień ,pojechała rano na sor i ja przyjęli na oddział... Powiem gin żeby też mi wypisał takie skierowanie i od razu pojade bo ja już nie mam mocy czekać na termin, a leki też już nie działają ..
Ty biedna jesteś z tymi nerkami, umęczysz się okrutnie . A kiedy masz wizytę u gina ?
 
Czytałam gdzieś na forum artykuł, ze obrzęki pojawiają się pod koniec ciazy i świadczy to o tym ze organizm przygotowuje się do porodu ;)
Ale jeśli chodzi o twarz to tam jest właśnie ujęte ze po nocy opuchlizna znika, wiec myśle ze nie ma się czym martwić :)

Dzięki za odpowiedź podniosłaś mnie na duchu. Nie będę się już tym martwić.
 
reklama
Do góry