reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Goj ale opowiesc.... jesteś dzielna :) gratuluje! :) i dobrze że krocze nie pękło, nie wiem jak wy to robicie goj kasiaczek że krocze można powiedzieć całe. Zazdroszczę. DziewcZyny ja to mam pecha jakiegoś.... po raz 4ty boli mnie ucho. I do tego mój siostrzeniec był u mnie ostatnio, okazało się że ma grzybice stop, ja wczoraj patrzę a mi się to robi na prawej dłoni między palcami!! :( przecież prawa ręka to ja robię wsZystko, pozarazam wszystkich w domu i noworodka jeszcze :/ co mam robić, do którego lekarza iść, mój ginekolog, czy jakiś dermatolog, czy rodzinny....? Masakra
 
Goj ale opowiesc.... jesteś dzielna :) gratuluje! :) i dobrze że krocze nie pękło, nie wiem jak wy to robicie goj kasiaczek że krocze można powiedzieć całe. Zazdroszczę. DziewcZyny ja to mam pecha jakiegoś.... po raz 4ty boli mnie ucho. I do tego mój siostrzeniec był u mnie ostatnio, okazało się że ma grzybice stop, ja wczoraj patrzę a mi się to robi na prawej dłoni między palcami!! :( przecież prawa ręka to ja robię wsZystko, pozarazam wszystkich w domu i noworodka jeszcze :/ co mam robić, do którego lekarza iść, mój ginekolog, czy jakiś dermatolog, czy rodzinny....? Masakra

Najszybciej dostaniesz się do rodzinnego a ten wyda skierowanie do dermatologa, tam wciskaj się bez kolejki. Na Twoim miejscu już teraz użyłabym bezpiecznej w ciąży i taniej jak barszcz (3 zł) maści - Clotrimazol. Kupiłam z uwagi na drobne swędzenie w środku. Po kilku dniach wyskoczyły mi dziwne krostki na spodzie stóp. Posmarowałam Clotrimazolem (maść przeciwgrzybicza) i przeszło w 2 dni. Jednak przed zakupem maści zadzwoń kontrolnie do swojego lekarza lub położnej.
 
reklama
Zasnęłam normalnie jak człowiek koło północy.
O 1:00 obudziły mnie te bóle brzucha które rzekomo nie były skurczami. I niestety nie mogłam zasnąć. Bardzo szybko przybierały na sile i częstotliwości. Summa summarum po 2:00 drąc się z kibla MAAAMOOO poprosiłam.. zażądałam wezwania karetki bo byłam już pewna że to poród. I że jego końcówka.
Kiedy przyjechało pogotowie ja już parłam ale Pan kazał mi wstać i iść do powozu. Wstałam. Doszłam do korytarza gdzie opierając się o szafkę znów parłam drąc się bardzo i czuję że mnie "rozrywa"
Krzyczę do tego doktora że nie idę że mam wielką głowę między nogami. A on zagląda patrzy że faktycznie i woła do kolegi "zestaw porodowy dawaj szybko" nim tamten się ogarnął Miki już był z nami. Położyli mnie na moje łóżko. Mikiego na mnie. Ogarniali go a on posypiał. Trochę płakał. No i potem myk do karetki ja z pępowiną między nogami. I do szpitala. Oczywiście młody zmarzł bo owinięty tylko w kocyk i pieluchy a mówiłam żeby mi go cieplej opatulili w koc czy coś to nie. Wiec już w szpitalu Miki trafił na obserwację ja najpierw porodówka teraz już poporodowa. Sala 3 osoby (ze mną) za godzinę mają mi go oddać.
Jest tyci 2750 podobno.
Troszkę ma włosków. Chudzinek z długimi kończynami... Chcę go już przy sobie mieć. Póki co boli mnie macica i dupsko.

A mąż jak zadzwoniłam i mu powiedziałam że dziecko się urodziło stwierdził że jaja sobie z niego robię.
Gratulacje! Dzielna z Ciebie kobieta!
Wypoczywajcie;)
 
Do góry