reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Aniach ja to samo mam, ból pachwin jakbym brała udział w jakiś ćwiczeniach. Wczoraj spodni założyć nie mogłam, musiałam o pomoc prosić męża. Wybrałam się dziś do przychodni, nikt w autobusie nie ustąpił mi miejsca, źle się czułam tak stojąc ale jakoś dałam radę, w przychodni przepuscili kobietę szczupła w ciąży na pobranie, a ja czekałam bo każdy sądzi że poprostu gruba jestem.... przykro mi się zrobiło :/ chyba za duży wysiłek ta wyprawa poszłam do wc i jakiś śluz już się pojawił.... zadzwoniłam żeby mąż po mnie przyjechał bo ja nie dam rady wrócić komunikacja, chodzę jak żółw i boli mnie wszystko, jeszcze ten śluz doszedł....
Ja zawsze jak jestem w przychodni na pobraniu to od razu pytam kto teraz wchodzi i mowe, ze wejde przed nim, bo jestem w ciazy, wiec mam prawo poza kolejnoscia, chyba, ze ktos na glukoze? Jeszcze nigdy mi nic nie powiedzial nikt tylko grzecznie puszczaja, ale u nas tez na drzwiach jest napisane, ze w ciazy poza kolejnoscia
Ja tez mam teb sam wozek tylko szary i zamowilam jedno przescieradlo, ktore czeka w punkcie na odbior. Jak bedzie cieplo to to przeacieradlo bede kladla, a pozniej to pewnie kocyk czy spiwor w zaleznosci od pogody
 
reklama
Prześcieradełko mam do gondoli i pewnie jakiś kocyk/pielucha zawsze będzie, także się rozjaśni ;) no i to dziecko ma przyciągać uwagę, a nie wystrój wnętrza wózka [emoji14]

Zapomniałam Wam napisać. Nie wiem ile osób ma tutaj fotelik cybex aton M lub aton M i-size z bazą, ale coś mi mignelo, że się trafiał. Dziewczynom na prywatnym wątku wysłałam taki handmade instruktaż montażu ze zdjęciami i informacjami na co zwrócić uwagę - chcecie też?
Poprosze, bo ja mam ten i-size z baza
 
Prześcieradełko mam do gondoli i pewnie jakiś kocyk/pielucha zawsze będzie, także się rozjaśni ;) no i to dziecko ma przyciągać uwagę, a nie wystrój wnętrza wózka [emoji14]

Zapomniałam Wam napisać. Nie wiem ile osób ma tutaj fotelik cybex aton M lub aton M i-size z bazą, ale coś mi mignelo, że się trafiał. Dziewczynom na prywatnym wątku wysłałam taki handmade instruktaż montażu ze zdjęciami i informacjami na co zwrócić uwagę - chcecie też?

Dej Mama, dej! [emoji1374]
 
Ja zawsze jak jestem w przychodni na pobraniu to od razu pytam kto teraz wchodzi i mowe, ze wejde przed nim, bo jestem w ciazy, wiec mam prawo poza kolejnoscia, chyba, ze ktos na glukoze? Jeszcze nigdy mi nic nie powiedzial nikt tylko grzecznie puszczaja, ale u nas tez na drzwiach jest napisane, ze w ciazy poza kolejnoscia
Ja tez mam teb sam wozek tylko szary i zamowilam jedno przescieradlo, ktore czeka w punkcie na odbior. Jak bedzie cieplo to to przeacieradlo bede kladla, a pozniej to pewnie kocyk czy spiwor w zaleznosci od pogody
Widze, ze wrzesniowe mamy mozna bedzie poznac nie tylko po kombinezonie ze Smyka, ale tez wozku balios S ;). Ja sie tylko wylamalam z szarego koloru... hmm ..jeszcze mam 6 dni na wymiane ;)
 
Hihihi daj spokój, moja to ta od mierzenia ciśnienia, szukania serduszka po całym brzuchu i opowiadania idiotyzmów o remoncie w domu albo o psie mamusi i takie tam :rolleyes2:
Może jakbym miała wene z nią pogadać to bym ją czegoś nauczyła :laugh2:
No ale nie mam
Ja bym taka pogonila, a przynajmniej podziekowala za jej druga wizyte. Wolalabym polezec i popatrzec w sufit, ale moze chociaz ploty ma fajne ;). Czasami ludzkie towarzystwo tez jest wazne -ja dzisiaj ide na ciacho z kumpela, tzn.jade metrem, bo juz auta troche sie boje prowadzic. Nie chce ryzykowac na samej koncowce.
Co do komunikacji to ja jezdze rzadko, ale jak potrzebuje to prosze grzecznie o miejsce (nawet jak brzuch bylo slabo widac, a i tak sie zle czulam). Kiedys kolezanka powiedziala mi cos co mi utkwilo w glowie, ze to zaden wstyd zadbac o bezpieczenstwo swoje i dziecka. A jak sie poprosi uprzejmie to tylko ostatni cham odmowi, a tych mamy w powazaniu ;).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry