reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mnie młody od kilku dni rżnie w kanał jakby tam jakiś esej curklem drapał... Skurcze są jakby ich nie było w sensie raz lekko raz wali po przeponie raz długo raz krótko. Także do porodu daleko. A może i dobrze. Może nie będę musiała z noworodkiem się przeprowadzać tylko urodzę już na "nowym". Zależy mi też żeby Bartek jak najkrócej dojeżdżał do szkoły więc niech działają szybko. Muszę podejść dziś lub jutro do ZGN i podpisać żeby nie ruszali łazienki. I coś mówił ten inspektor że jeszcze coś chce mi powiedzieć / obgadać.
Zapowiada się upał na 100 fajerek. Teść dzwonił że chce chłopaków zabrać nad Świder to czekam aż przyjedzie ale schodzi mu się jakby z Krk jechał...
Moi o 8:00 to już w sklepie byli po chleb i mleko i z psem. Także my już tylko echa gastryczne po śniadaniu mamy...
 
Aniach ja to samo mam, ból pachwin jakbym brała udział w jakiś ćwiczeniach. Wczoraj spodni założyć nie mogłam, musiałam o pomoc prosić męża. Wybrałam się dziś do przychodni, nikt w autobusie nie ustąpił mi miejsca, źle się czułam tak stojąc ale jakoś dałam radę, w przychodni przepuscili kobietę szczupła w ciąży na pobranie, a ja czekałam bo każdy sądzi że poprostu gruba jestem.... przykro mi się zrobiło :/ chyba za duży wysiłek ta wyprawa poszłam do wc i jakiś śluz już się pojawił.... zadzwoniłam żeby mąż po mnie przyjechał bo ja nie dam rady wrócić komunikacja, chodzę jak żółw i boli mnie wszystko, jeszcze ten śluz doszedł....
 
Prześcieradełko mam do gondoli i pewnie jakiś kocyk/pielucha zawsze będzie, także się rozjaśni ;) no i to dziecko ma przyciągać uwagę, a nie wystrój wnętrza wózka [emoji14]

Zapomniałam Wam napisać. Nie wiem ile osób ma tutaj fotelik cybex aton M lub aton M i-size z bazą, ale coś mi mignelo, że się trafiał. Dziewczynom na prywatnym wątku wysłałam taki handmade instruktaż montażu ze zdjęciami i informacjami na co zwrócić uwagę - chcecie też?
Tak :) poprosze
 
reklama
No właśnie zapytam jak się spotkam. Trochę roboty jest. Nie wiem czy okna będą ruszać. Ale na pewno muszą wywalić kartongipsy. Podłoga cała. Malowanie. Drzwi. Ja bym to góra w dwa tygodnie ogarnęła...
Ciekawe ile czasu zajmie to ekipie , może akurat będą pracowali w dobrym tempie i już niedługo będziecie na swoim :)
 
Do góry