reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
StarAnia tak wiem, człowiek uczy sie na bledach. Urodziłam bliźnięta w 34 tc, córka zmarla, syn z wagą do wypisu 2020 został zaszczepiony na wzwb i gruźlicę, rozrzedzajaca się siatkówka i alarm od okulisty cyt. "Co za idiota zaszczepił pani dziecko na BCG??", problemy z jedzeniem, problemy z przybieraniem na wadze... Zaczelam myslecm odraczac, unikać, CZYTAC, szukać na własną reker kiedy mowilam o tym pediatrze mrugal tylko slipiami i mówił stlamszonym glosem ze on swoje dzieci szczepil (kiedy? 40 lat temu? Dobre!)
Zaszczepilam raz jeszcze i się wscieklam po kilku dniach moje dziecko dostało wezlow tak dużych ze razily w oczy, maraton po lekarzach, oczywiście pediatra nie widzi problemu, radiolog przyznaje że to wezly poszczepienne , pediatra na PRYWATNEJ wizycie (nasz pediatra) też przyznaje, oczywiście nop nie zgłoszony. Ani jeden!! Od tego czasu nie szczepione, zdrowe, nie choruje, a wczesniej co trochę infekcje górnych drog doddechowych. Drugie dziecko, wczesniak, wypisany do domu z 2350, zaszczepiony tylko na wzwb- ma takie AZS że siedziałam i płakałam, skora mu pękała, lekarz "tylko steryd,z azs trzeba żyć cale zycie", czytalam, szukałam, dzieci leczę tylko naturalnymi metodami.... I jednak azs da się zaleczyc NATURALNIE bez sterydów i skutkow ubocznych, podawanie czystej Wit b12 po dwoch tygodniach, zero śladu po azs, byliśmy w szoku!! Muszą o tym wiedzieć bo mascie na azs są na bazie Wit b12, nie wszystkie oczywiście, a badania naukowe potwierdziły tych masci najlepsza skuteczność. Trzecie dziecko, nie dostanie nic!! Nie zgadzam się! Nawet na Wit K doustnie- Wit K nie może dostać dziecko którego mama w ciąży przyjmowała heparyny. W każdej ciazy ja biore i przy każdym dziecku mieli to w dupie.

Niestety tez sama musialam sie sparzyć!
 
StarAnia tak wiem, człowiek uczy sie na bledach. Urodziłam bliźnięta w 34 tc, córka zmarla, syn z wagą do wypisu 2020 został zaszczepiony na wzwb i gruźlicę, rozrzedzajaca się siatkówka i alarm od okulisty cyt. "Co za idiota zaszczepił pani dziecko na BCG??", problemy z jedzeniem, problemy z przybieraniem na wadze... Zaczelam myslecm odraczac, unikać, CZYTAC, szukać na własną reker kiedy mowilam o tym pediatrze mrugal tylko slipiami i mówił stlamszonym glosem ze on swoje dzieci szczepil (kiedy? 40 lat temu? Dobre!)
Zaszczepilam raz jeszcze i się wscieklam po kilku dniach moje dziecko dostało wezlow tak dużych ze razily w oczy, maraton po lekarzach, oczywiście pediatra nie widzi problemu, radiolog przyznaje że to wezly poszczepienne , pediatra na PRYWATNEJ wizycie (nasz pediatra) też przyznaje, oczywiście nop nie zgłoszony. Ani jeden!! Od tego czasu nie szczepione, zdrowe, nie choruje, a wczesniej co trochę infekcje górnych drog doddechowych. Drugie dziecko, wczesniak, wypisany do domu z 2350, zaszczepiony tylko na wzwb- ma takie AZS że siedziałam i płakałam, skora mu pękała, lekarz "tylko steryd,z azs trzeba żyć cale zycie", czytalam, szukałam, dzieci leczę tylko naturalnymi metodami.... I jednak azs da się zaleczyc NATURALNIE bez sterydów i skutkow ubocznych, podawanie czystej Wit b12 po dwoch tygodniach, zero śladu po azs, byliśmy w szoku!! Muszą o tym wiedzieć bo mascie na azs są na bazie Wit b12, nie wszystkie oczywiście, a badania naukowe potwierdziły tych masci najlepsza skuteczność. Trzecie dziecko, nie dostanie nic!! Nie zgadzam się! Nawet na Wit K doustnie- Wit K nie może dostać dziecko którego mama w ciąży przyjmowała heparyny. W każdej ciazy ja biore i przy każdym dziecku mieli to w dupie.

Niestety tez sama musialam sie sparzyć!
O matko, bardzo współczuję :(
 
Właśnie tak sobie myślałem o tobie że tak szybko chciałaś urodzić aż miesiąc przed terminem, jednak to nie jest dobry pomysł jak widać....
Chcę urodzić najszybciej jak to możliwe bo ta ciąża mi ciąży ale jakby nie patrzył chcę urodzić (jak każda) zdrowe silne dziecko i nikt nie zagwarantuje mi że w danym tc ono takie się urodzi. Więc stawiam na mój organizm i wolę Bożą bo nic innego mi nie zostaje. Także tak.
 
Witam z rana.

Efka pomodlilismy się za Ciebie. Trzymamy kciuki najmocniej. Pisz jak będziesz potrzebowała wsparcia duchowego i psychicznego..

Ja tez dzisiaj 37+0 niby bezpieczny czas..

U nas dzisiaj kasza jaglana na śniadanie. My lubimy z kakao i cynamonem.
Przyziemne sprawy wydaje się takie nieważne..
Dlatego ja bardzo bym chciała , aby mała mimo wszystko posiedziała. U mnie 37+2 i wolałabym min. 39+0
 
Ja dzisiaj zaliczylam ze 4-5 pobudek z powodu bolu brzucha (skorczy), zle mi sie spalo.
Jednak "ranek jest madrzejszy od wieczora", troche przemyslalam sprawy i troche sie uspokoilam.
Porozmawiam z mezem i mu wytlumacze raz jeszcze moje stanowisko. Przestane tez mu grozic, ze urodze w domu, albo go nie wezme do szpitala na porod. Tak, takie grozby tez wczoraj padaly ;). Az mi troche glupio, bo wiem, ze on chce dobrze
Drugie zadanie to znalezienie sensownego pediatry. Moja siostra ma takiego, ale to drugi koniec miasta i oczywiscie prywatny gabinet.
Poszukam blizej, jak nie znajde, to mam kogos w rezerwie.
 
reklama
StarAnia tak wiem, człowiek uczy sie na bledach. Urodziłam bliźnięta w 34 tc, córka zmarla, syn z wagą do wypisu 2020 został zaszczepiony na wzwb i gruźlicę, rozrzedzajaca się siatkówka i alarm od okulisty cyt. "Co za idiota zaszczepił pani dziecko na BCG??", problemy z jedzeniem, problemy z przybieraniem na wadze... Zaczelam myslecm odraczac, unikać, CZYTAC, szukać na własną reker kiedy mowilam o tym pediatrze mrugal tylko slipiami i mówił stlamszonym glosem ze on swoje dzieci szczepil (kiedy? 40 lat temu? Dobre!)
Zaszczepilam raz jeszcze i się wscieklam po kilku dniach moje dziecko dostało wezlow tak dużych ze razily w oczy, maraton po lekarzach, oczywiście pediatra nie widzi problemu, radiolog przyznaje że to wezly poszczepienne , pediatra na PRYWATNEJ wizycie (nasz pediatra) też przyznaje, oczywiście nop nie zgłoszony. Ani jeden!! Od tego czasu nie szczepione, zdrowe, nie choruje, a wczesniej co trochę infekcje górnych drog doddechowych. Drugie dziecko, wczesniak, wypisany do domu z 2350, zaszczepiony tylko na wzwb- ma takie AZS że siedziałam i płakałam, skora mu pękała, lekarz "tylko steryd,z azs trzeba żyć cale zycie", czytalam, szukałam, dzieci leczę tylko naturalnymi metodami.... I jednak azs da się zaleczyc NATURALNIE bez sterydów i skutkow ubocznych, podawanie czystej Wit b12 po dwoch tygodniach, zero śladu po azs, byliśmy w szoku!! Muszą o tym wiedzieć bo mascie na azs są na bazie Wit b12, nie wszystkie oczywiście, a badania naukowe potwierdziły tych masci najlepsza skuteczność. Trzecie dziecko, nie dostanie nic!! Nie zgadzam się! Nawet na Wit K doustnie- Wit K nie może dostać dziecko którego mama w ciąży przyjmowała heparyny. W każdej ciazy ja biore i przy każdym dziecku mieli to w dupie.

Niestety tez sama musialam sie sparzyć!
Ja w tej ciąży biorę heparyne i co teraz? Jejku ja nie jestem lekarzem i skąd mam wiedzieć??? Im więcej czytam tym bardziej się wszystkimi zaczynam przejmowac, na co jest wit k???
 
Do góry