reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Chyba nie warto przepłacać jeśli nie chcesz tego używać na skalę przemysłową ;) Do prywatnego użytku w pełni wystarczy. Krążyłam i krązyłam wokół tej parownicy z Philipsa i w końcu zaryzykowałam, chociaż serio bałam się że to będzie głupi gadżet, który okaże się mało praktyczny i trafi na dno szafy po paru użyciach. A tu niespodzianka: to działa i nawet mogę z czystym sumieniem polecać.


Dopóki facet nie ma owłosienia gęstego jak wycieraczka do butów to jest ok, a takich agentów też już widziałam. Mieliśmy znajomego, który przekupował kolegów piwem, żeby golili mu plecy haha :D
nasz znajomy na głowie łysy jak kolana a plecy to ma tak owłosione, ze pleść warkocze można :D
 
A po rosołku ciasto od mamusi i kawka ❤️
Wiecie, że nasze kontakty się poprawiły odkąd się wyprowadziłam
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 130
reklama
A ja nic wlasnie...
Ale wiesz ja jestem dość gruba mam dużo żylaków mimo że miałam operacje kiedyś to po roku spowrotem mi wyszły, po operacji kolana miałam zkarzepice stąd u mojego lekarza takie postępowanie jestem w grupie ryzyka dlatego biorę jeszcze acard, wit d, oby wytrwać ale ja się tak zastanawiam czy lekarze do końca wiedzą co robią?
 
Do góry