reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Miałam, chociaż nie ukrywam, że ciuszki i torby to było to, czego nie lubiłam najbardziej ;p klientki bardzo chwaliły torby ze skip-hopa i faktycznie są duże, ładne i dobrej jakosci. Właśnie mi uświadomiłas, że nie mam torby do wózka [emoji23]

Ja tez nie mam i tak się zastanawiam czy torba czy organizer starczy. Bo kurczę nie wiem ile tego będę wozić. A swoją torebkę i tak pewnie będę miała bo ja muszę coś mieć na ramieniu bo inaczej mi łyso
 
Jezuuu ta moja bezsenność tak już mnie męczy...

Na dodatek dziwnie choćby od wew kłuje mnie w kierunku odbytu czy ktoś tak miał?
Bolące przeżycia :oo2:
 
Dzień dobry :)

Byłam już na siku, i tak stwierdzam noc w namiocie w te upały to ideał. Lekko przykryta i cudownie fajnie.
Wracając z toi toi potańczylam na techno a potem kawałek dalej koleś grał na trąbce Barkę to się z tłumem odśpiewało i teraz leżę z pustym pęcherzem i jest cudownie :)

Nieźle.. będziesz o tym dziecieciu swojemu opowiadać. Rób zdjęcia bo może nie uwierzyc:)
 
reklama
Do góry