reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Poza tym te ich wady estetyczne są zaletami np. K. mógłby grać w filmach wojennych bez charakteryzacji a B. to taki uroczy bobas mimo 8 lat prawie..

Znów skurcz liczy ktoś czas?
 
U mnie będzie Franciszek , Franio :)
Chciałam Leona ale mój S. ciągle gadał że jak marka samochodu :p zboczenie zawodowe :D

Moj maz chcial Franka po dziadku, ale z kolei mi sie srednio podoba, moze pozwole mu tak dac na drugie :D
Chociaz ja bym wolala Robert na drugie po moim tacie, na pewno by sie bardzo wzruszyl [emoji5] ale juz slyszalam pretensje „a czemu nie po moim??” takze odpuszczam :p
 
Moj maz chcial Franka po dziadku, ale z kolei mi sie srednio podoba, moze pozwole mu tak dac na drugie :D
Chociaz ja bym wolala Robert na drugie po moim tacie, na pewno by sie bardzo wzruszyl [emoji5] ale juz slyszalam pretensje „a czemu nie po moim??” takze odpuszczam :p
To u mnie jest po pradziadku ;) ale wiadomo kwestia gustu :)
My drugiego imienia chyba nie dajemy . Mój uważa że to zbędne :p
 
A u Nas drugich imion dzieci przez S. nie mają. K mia£ mieć na drugie Sławek... ale ten d..il jak go rejestrował nie ogarnął a całą ciążę tłukłam mu do łba że pierworodny ma mieć drugie imie po swoim płodzicielu...
 
A u Nas drugich imion dzieci przez S. nie mają. K mia£ mieć na drugie Sławek... ale ten d..il jak go rejestrował nie ogarnął a całą ciążę tłukłam mu do łba że pierworodny ma mieć drugie imie po swoim płodzicielu...

To jeszcze lepsza historia naszego kumpla, ktorego ojciec poszedl rejestrowac, mial byc Wojtek ale stary sie jebnal i wpisal swoje imie zamiast dziecka i tym sposobem jest Jerzy junior [emoji23]
 
reklama
Do góry