reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Babeczki a możliwe żeby łebek miał już 34cm ? Bo wczoraj mi mierzyła na tym usg i tak mi się rzuciło w oczy. Nie brałam wydruków nawet ... któraś ma takie z ostatnich dni z zmierzonym łebkiem. Tak z ciekawości całkiem ?
 
Moj maz chcial Franka po dziadku, ale z kolei mi sie srednio podoba, moze pozwole mu tak dac na drugie :D
Chociaz ja bym wolala Robert na drugie po moim tacie, na pewno by sie bardzo wzruszyl [emoji5] ale juz slyszalam pretensje „a czemu nie po moim??” takze odpuszczam :p

Mój tato tez Robert :) i już mnie wyprzedziła i u niej jest Benjamin Robert. Tato oszalał i szaleje wciąż od roku za wnukiem. Aż się zastanawiam czy mi starczy miłości dla mojego i tego drugiego dzieciaczka jej co ma w brzuchu
 
Mój tato tez Robert :) i już mnie wyprzedziła i u niej jest Benjamin Robert. Tato oszalał i szaleje wciąż od roku za wnukiem. Aż się zastanawiam czy mi starczy miłości dla mojego i tego drugiego dzieciaczka jej co ma w brzuchu

To tak jak u nas. Po zmarłej babci każda chciała Julia , u teściów znów walka o Stanisława. Mi zaraz przed zajściem zmarł ojciec i dałabym na drugie po nim ale a ) ze to obkomentuja a b) żeby charakteru nie odziedziczył :)
 
Babeczki a możliwe żeby łebek miał już 34cm ? Bo wczoraj mi mierzyła na tym usg i tak mi się rzuciło w oczy. Nie brałam wydruków nawet ... któraś ma takie z ostatnich dni z zmierzonym łebkiem. Tak z ciekawości całkiem ?

Ja z wtorku mam takie i nie wiem która to głowa

IMG_3539.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3539.JPG
    IMG_3539.JPG
    243,7 KB · Wyświetleń: 281
Są dzieci które zasługują na te imię :)
Moja też będzie ZUZA
Zapisałam się na KTG na dziś, i pojechałam wchodzę do gabinetu położnej i mówie ze przyjechalam na KTG a ona ze to za wcześnie ze w 38 tygodniu dopiero robią.. to jej mówię że mam takie bóle ze juz nie wiem co mi jest czy to kolka nerkowa,czy może skórcze.. akurat wszedł lekarz i od razu wziął mnie na fotel i zrobił usg ... z dzieckiem wszystko ok .. ale dał mi ponownie antybioytyk który ma pomóc w ciagu dwóch dni, jeśli nie pomoże na te kolki to dał skierowanie do szpitala bo mówi że z tą kolka to nie przelewki .. no zobaczymy co będzie dalej ..
 
reklama
Moja też będzie ZUZA
Zapisałam się na KTG na dziś, i pojechałam wchodzę do gabinetu położnej i mówie ze przyjechalam na KTG a ona ze to za wcześnie ze w 38 tygodniu dopiero robią.. to jej mówię że mam takie bóle ze juz nie wiem co mi jest czy to kolka nerkowa,czy może skórcze.. akurat wszedł lekarz i od razu wziął mnie na fotel i zrobił usg ... z dzieckiem wszystko ok .. ale dał mi ponownie antybioytyk który ma pomóc w ciagu dwóch dni, jeśli nie pomoże na te kolki to dał skierowanie do szpitala bo mówi że z tą kolka to nie przelewki .. no zobaczymy co będzie dalej ..

No te moje męczarnie to tez pewnie kolka z tego co widać po usg i z wyników. Ale złe nie jest , bakterii nie ma to może się uda bez większych ingerencji dolazic .... fajnie ze nie jechałas na darmo chociaż ale staromodne podejście mi w 28 już robiła chyba.
 
Do góry