reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hejo z rana. Oczekuję lekarza . Trochę się martwię bo leukocyty w moczu znów ponad normę. Waga na duży plus [emoji16] . Normalnie porażka. Hahahha.

Mam na 8.45 , ale czuje ,że będzie opóźnienie.
 
Aha, ja dzisiaj zaliczylam 3 pobudki w nocy z powodu skurczow brzucha - to jest niezla akcja bo budze sie z jekiem i zrywam na rowne nogi. Bawi mnie to jeczenie, ktore samo sie wyrywa z gardla ;). Pewnie jak bym rodzila SN to tez bym jeczala caly porod ;).

To i tak ze się zrywasz. Bo ja jak boli to się podnieść nie mogę i mam zaciśnięte zeby wiec nie mam jak jęczeć :)
 
ja dziś na 11:00 ktg, ale czarno to widzę, jak znowu będzie kazała mi leżeć cały czas na plecach ;/ w taki upał to raczej zemdleje tyle czasu w jednej pozycji, tym bardziej że ma być u mnie dzisiaj 34/38*C...
zaczynam się obawiać tego, że taka fala upałów nie może przejść bez echa i jak w końcu pierdzielnie burzą to może być mocno niebezpiecznie, a ja sie burzy boje :(
 
Screenshot_20180801-075431.jpg

Witam z rana.. U mnie 39 dni do końca..
Wypiliśmy z młodym po koktajlu, pranie wywieszone, zaraz spacer..
W domu gorąco i nie chce się schłodzić.. może na zewnątrz lepiej.
Młody mi dziś mega działa na nerwy.. OMG.. nie wiem jak caly dzien z nim wytrzymam.

No i mamy sierpień. Więc już kolejkę możecie robić. Gratulacje nam wszystkim, że się nie rozpakowałyśmy i wytrwalysmy.
Na wszelki wypadek meldować mi się tu..
 

Załączniki

  • Screenshot_20180801-075431.jpg
    Screenshot_20180801-075431.jpg
    81,1 KB · Wyświetleń: 222
A B6 i B12 przyjmujesz? Ja mam wieczna anemię z niedoboru witamin z grupy B i muszę suplementowac cały czas. Mam wrażenie, że lekarze zapominają, że niedobór żelaza jest jedną z przyczyn, a nie jedyną przyczyną anemii :)
Co dziwne żelazo, i witaminy z grupy B w normie. Wczoraj usłyszałam że jak tak dalej pójdzie to po porodzie dostanę krew. Bo ani dieta ani leki jak na razie nie poprawiają wyników.
 
ja dziś na 11:00 ktg, ale czarno to widzę, jak znowu będzie kazała mi leżeć cały czas na plecach ;/ w taki upał to raczej zemdleje tyle czasu w jednej pozycji, tym bardziej że ma być u mnie dzisiaj 34/38*C...
zaczynam się obawiać tego, że taka fala upałów nie może przejść bez echa i jak w końcu pierdzielnie burzą to może być mocno niebezpiecznie, a ja sie burzy boje :(

Nie bój się. Jest kilka stron na których możesz pewniejsze info na temat burzy znaleźć. Łowcy burz , gdzie jest burza ... nie zawsze po wielkich upałach są mega burze. A poza tym wchodzimy w sierpień a on w Polsce dużo mniej burzowy jak czerwiec i lipiec.
 
reklama
Dzien dobry Dziewczyny!
Zasiadam sobie w porannym chlodku na balkonie, zeby poczytac co nowego, a tu pusto...ja tez w sumie nie jestem wyspana do konca wiec moze jeszcze pospie chwile. Musze uprasowac kolejna partie ubranek, chyba za duzo nakupowalam, bo piore, prasuje i konca nie widac...
Moja wypatrzona gondole mutsy juz ktos kupil wiec musze rozejrzec sie za innym wozkiem, a wtedy w zasadzie bedziemy gotowi, bo apteke to ojciec moze zalatwic w drodze do/ze szpitala.
Moj brzuch z przerwami swiruje od zeszlego tygodnia (jakies jelitowe akcje i szybkie boegi do toalety), rano wzielam dwa wegle i mam nadzieje, ze sie poprawi.
Powinnam pojsc do apteki poki chlodno ale mi sie nie chce...jaki mam brak energii poki co.
Milego dnia :)

Może bierzesz jakieś witaminy i dlatego tak ? Magnez w dużych ilościach podobno działa przeczyszczająco.
 
Do góry