reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Straszne są te staniki, rozmiarowka z kosmosu, rozciągają się i ogólnie feee. Jako miłośniczka kobiecych biustów odradzam [emoji14]
Mój ulubiony teraz to ten - jest świetny. A po porodzie w ogóle kupię sobie jakieś przepiękne, seksi okrycie na moje mleczne wymiona ;pZobacz załącznik 880938
Musze je "oblukac" :). W ogole zamarzyl mi sie taki sexi komplecik, tesknie nawet za koronkowym body ;). Prawdziwej natury nie oszukasz ;). Tymczasem co jest potrzebne ciezarowce do wytarcia stop? Kaloryfer! Mozna sie go przytrzymac :) hahaha
 
Termin na 30 września . Ostatnie usg prenatalne za mna .. Wiekszosc z was tez juz pewnie po tych badaniach a wiec prosze o pomoc w ocenie plci . Bo moj lekarz dal mi kartke i pow ze golym okiem widac i zakonczyl wizyte . :/
 

Załączniki

  • received_1955298067861718.jpeg
    received_1955298067861718.jpeg
    25,6 KB · Wyświetleń: 122
Bo moj lekarz dal mi kartke i pow ze golym okiem widac i zakonczyl wizyte . :/
Ja mam termin na 29 września ;)

Z płcią nie pomoge, chyba mimo 30 lat na karku nie umiem rozpoznawac płci nawet jak tak dobrze widać narzady haha
Twój lekarz to taki... żartowniś. Udusiłabym. A na pewno nie wyszłabym zanim nie powiedziałby mi czy to chłopak czy dziewczyna. My mamy prawo się na tym nie znać :)
 
Musze je "oblukac" :). W ogole zamarzyl mi sie taki sexi komplecik, tesknie nawet za koronkowym body ;). Prawdziwej natury nie oszukasz ;). Tymczasem co jest potrzebne ciezarowce do wytarcia stop? Kaloryfer! Mozna sie go przytrzymac :) hahaha

Na biedę kaloryfer a wogole powinni jakieś specjalne urządzenie zrobić ;) ja mam zamiar się odchamic jak urodzę . Wiec kupię sobie coś ładnego jakiś szlafroczek , bieliznę. Nieważne ze w domu i na wygodnie. Żeby ładnie było :) bo teraz to już nawet nie mam sił w szafie grzebać i się przebierać.
 
Mnie ten mis i hybryda na jednym egzemplarzu rozkladaja ze smiechu :) a swoja droga jak kara to kara, ale on tez pewnie chce dzieciaki dopiescic jak ma okazje, bo go czesto w domu nie ma.

Wiesz miś misiem. Ale to jest większy miś jak młoda [emoji23] i niańczy go . Wiec chyba chęć na dorosłość i hybrydy jej przeszła :)
 
reklama
Na biedę kaloryfer a wogole powinni jakieś specjalne urządzenie zrobić ;) ja mam zamiar się odchamic jak urodzę . Wiec kupię sobie coś ładnego jakiś szlafroczek , bieliznę. Nieważne ze w domu i na wygodnie. Żeby ładnie było :) bo teraz to już nawet nie mam sił w szafie grzebać i się przebierać.
O tak, tez mam takie pragnienie ;). Obiecuje sobie roznosci ;), a tymczasem bawelniane gacie ( nie powiem- bardzo to wygodne), koszule z dziura na cyc i wielki baniak przed soba. Ja sie smieje, ze idzie brzuch, a potem ja ;).
Z urodowych rzeczy to jak bedzie mozna to lece sobie depilacje laserowa zapodac - dla mnie to extra sprawa, musze dobic to co zaczelo odrastac. I ciagle mowie mojemu, ze bede chodzila ( oczywiscie jak sie pogoje) na jakis fitness wiec wybywam z domu i juz ;). Bedzie mial syna dla siebie ;).
Poszlam na bazarek, przytaszczylam dwie siaty owocow i warzyw i ledwie zyje, ale i to kusilo i to necilo. Zjadlam troche moreli i 30 dag borowek. Nawet sie nie przyznam, ze kupilam ;).
 
Do góry