reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ale fajna szkoda że nie wiedziałam iż coś takiego składanego istnieje a myślałam że jestem w miarę na czasie z dziecięcymi rzeczami :p:D
Hahaha było pytac, po to macie sprzedawcę artykułów dziecięcych w grupie :p
Uzywalas wczesniej takiej wanienki? Bo wlasnie tez sie zastanawialam nad taka, zeby zajmowala jak najmniej miejsca
Nie używałam, ale klienci sobie chwalili bardzo, a ja mam deficyt miejsca w mieszkaniu [emoji14] znając życie dzisiaj moja córa zażąda kąpieli w niej [emoji14]
 
reklama
A ja wczoraj bylam w moim ulubionym sklepie i znowu jest na niebiesko - znowu nakupilam meskich ciuszkow- niestety plik za duzy i nie chce sie dodac :(.
Dzisiaj podjelam probe zakupu stanika do karmienia. Fiasko. Zastanawiam sie czy zwyklego nie da sie przerobic na taki do karmienia. Tak sibie wczoraj zaszalalam i kupilam dwa nowe, na pewno dobre na ciaze, ale to na pewno nie jest moj docelowy rozmiar po karmieniu ;).
I kupilam dwie pary mega gaci, tzn. duzych bawelnianuch majtek pod pepek (to do noszenia po cc). Jak beda dobre to kupie tego wiecej, bo przeciez w tych z siatki nie nie bede chodzic zbyt dlugo.
Ja dziś widziałam takie ładne eleganckie staniki do karmienia. Ale przed ciąża bym w to nie weszła. Co dopiero teraz czy później ...
 
Hahaha było pytac, po to macie sprzedawcę artykułów dziecięcych w grupie :pNie używałam, ale klienci sobie chwalili bardzo, a ja mam deficyt miejsca w mieszkaniu [emoji14] znając życie dzisiaj moja córa zażąda kąpieli w niej [emoji14]

Moje skorzystały ze ojciec robił zakupy małemu i jedna wyszła z miśkiem gigantem a druga z motorkiem ze sklepu .... sam gorszy jak dziecko... ale najbardziej się im beciki podobały.
 
A ja wczoraj bylam w moim ulubionym sklepie i znowu jest na niebiesko - znowu nakupilam meskich ciuszkow- niestety plik za duzy i nie chce sie dodac :(.
Dzisiaj podjelam probe zakupu stanika do karmienia. Fiasko. Zastanawiam sie czy zwyklego nie da sie przerobic na taki do karmienia. Tak sibie wczoraj zaszalalam i kupilam dwa nowe, na pewno dobre na ciaze, ale to na pewno nie jest moj docelowy rozmiar po karmieniu ;).
I kupilam dwie pary mega gaci, tzn. duzych bawelnianuch majtek pod pepek (to do noszenia po cc). Jak beda dobre to kupie tego wiecej, bo przeciez w tych z siatki nie nie bede chodzic zbyt dlugo.
Da się przerobić, jak najbardziej ;) a z "gotowców" polecam alles mama - świetnej jakosci, pełna rozmiarowka, ładne :) od 4 lat je noszę :D
 
@Chloe.Chloe a byłaś w H&M? Może tam Ci któryś stanik podpasuje ;)
Straszne są te staniki, rozmiarowka z kosmosu, rozciągają się i ogólnie feee. Jako miłośniczka kobiecych biustów odradzam [emoji14]
Mój ulubiony teraz to ten - jest świetny. A po porodzie w ogóle kupię sobie jakieś przepiękne, seksi okrycie na moje mleczne wymiona ;p
Screenshot_2018-07-24-13-44-55-045_com.android.chrome.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-24-13-44-55-045_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2018-07-24-13-44-55-045_com.android.chrome.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 250
reklama
Do góry