reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

A właśnie dziewczyny co zamawiacie na Gemini? Ja planuje coś zamówić ale oprócz gazików , Wit D, soli fizjologicznej nie mam pomysłu . Co potrzeba z apteki na początek?
 
reklama
A właśnie dziewczyny co zamawiacie na Gemini? Ja planuje coś zamówić ale oprócz gazików , Wit D, soli fizjologicznej nie mam pomysłu . Co potrzeba z apteki na początek?
Ja zamówiłam jeszcze spray do noska, termometr, płyn do kąpieli, krem do pupy i krem na każdą pogodę do twarzy, krople na.gorączkę, podpaski dla mnie, krem na sutki i octanisept
 
Będę musiała jeszcze raz wybrać się na zakupy po jakieś luźniejsze ciuchy dla siebie, bo nie dotrwam do końca ciązy nosząc to co mam :( Popatrzyłam dzisiaj na zdjęcia sprzed 2-3 miesięcy i trochę się załamałam tym jak przytyły mi nogi.. u mnie wszystkie krótsze sukienki odpadają, a mam dwie które byłyby wygodne... co z tego skoro źle bym się w nich czuła :( zazdroszczę Wam wszystkim szczupłych nóg, które można bez wstydu odsłonić :(

A ja nie zrobiłam zakupów, bo jak dodałam wszystko czego trzeba, wliczając w to zapas pieluch to wyszła mi taka kwota, że musiałam chwilowo odpuścić.. :(
Jeden plus, znalazłam dzisiaj moją starą koszulę nocną, którą teraz bez żalu poświęcę na poród...

Moje nogi też nie są szczupłe. Znaczy uda.. Ale pociesza się że to natura żeby utrzymać większy ciężar ciała trochę wyżej. Nie porównuj się. Pomysł że to dla dziecka i że minie.
Za kilka miesięcy będzie można już chwilę poćwiczyć, czy coś tam sobie odjąć. Liczę też na godzinne spacery z wózkiem jak pogoda pozwoli. Z D spacerowalam po 3 godziny czasem kilka razy dziennie i po 8 tyg na wizycie z radością wchodziłem na wagę u gin. Będzie dobrze.. musimy w to wierzyć. A uwierz mi że mój rozmiar 36 sprzed był przeze mnie mega wypracowany i wypocony i też mi teraz trudno. Buziak
 
Ja tak Was czytam i opisujecie to co czujecie z brzuszka. A u mnie spokojnie, mały się rusza czuje go regularnie ale to tak na spokojnie, żadnych większych wygibasów.
No i pojechaliśmy sobie z tej naszej wioski do miasta by coś dobrego zjeść i pokorzystac z normalnego internetu ( takie to problemy pierwszego świata) i tak idę i jak mnie zginęło, nie wiem co to było, ale aż nogi zaciągnęłam bo miałam wrażenie ze dziecko mi wypada. Pierwszy raz coś takiego...

W ogóle dziś w nocy była u nas taka burza z piorunami, jeden to chyba walną gdzieś blisko bo aż się wszystko zatrzęsło, a ja się mega boje burz:(

Dziś mam look na typową cieżarnà :)

Zobacz załącznik 878862

Super wyglądasz !
 
Sorry że tak dopytuje ale jakiej firmy kupujecie płyn do kąpieli i kupujecie jakiś balsam do ciała? Macie coś sprawdzonego? Moją starszą córkę wszystko uczulało A później doszło atopowe zapalenie skóry. Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej .
 
I nas też przeszła burza- super.
Zamówiłam na ten rok deszczowe chłodniejsze lato i długa ciepłą jesień.. I oby..
 
Sorry że tak dopytuje ale jakiej firmy kupujecie płyn do kąpieli i kupujecie jakiś balsam do ciała? Macie coś sprawdzonego? Moją starszą córkę wszystko uczulało A później doszło atopowe zapalenie skóry. Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej .
Nie kupuję wcale. Woda plus olejek migdałowy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sorry że tak dopytuje ale jakiej firmy kupujecie płyn do kąpieli i kupujecie jakiś balsam do ciała? Macie coś sprawdzonego? Moją starszą córkę wszystko uczulało A później doszło atopowe zapalenie skóry. Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej .

U mnie też problem z alergia u syna. Gin mi poleciła probiotyk latopic. Powinno sie brac od 27 tyg, ale zawsze mozesz spróbować teraz kupic i brac. Szansa że pomoże jest. Tylko w necie dużo tańszy niż w aptekach.

Ja dużo z tych rzeczy co piszecie aptecznych po prostu mam w domu bo mam dziecko. A resztę dokupilam stacjonarnie i spokój.

Do kąpieli nam biały jeleń po prostu.
Z synem używałam długo emilientow i o tyłek podłuc . Teraz nie przepłacam . Jak będzie potrzebę coś dokupie
 
reklama
Do góry