reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Tak wiem.. ja korzystam z przywilejów gdzie się do.. dzisiaj np w aptece mam zamiar, w Lidlu jest specjalną kasa, zwykle podchodzę i pytam czy to kasa uprzywilejowane i czy w związku z powyższym mogę skorzystać..
Ale komunikacja miejska to słabo.. np młodzież udaje że nie widzi.. dopiero od mniej więcej 30+ ktoś ustąpi. Jeżdżę po Warszawie. Niby nie dużo bo tylko lekarz i badania ale widzę jak przez 7 lat się to mega pogorszyło.
[/QUOTE]Ja mieszkam w małym mieście. Kasy uprzywilejowane nie są otwierane, ludzie patrzą na brzuch, a potem się odwracają bezczelnie dupą.
Raz w Rossmannie przede mnie wepchała się ich własna pracownica, bo powiedziała, że spieszy się do pracy...
dziewczyny jaki laktator wybrać, ręczny czy elektryczny?
Ja biorę ręczny, mam nadzieję, że będę musiała mało korzystać, więc i szkoda kasy na elektryczny.
Haha tutaj o wyprawkach a ja kminie ktory zestaw do hybryd zamowic sobie :D:D
Ja brałam Semilaca startowy. Bardzo zadowolona jestem i na ogół ich produkty wybieram.
 
reklama
Ja mieszkam w małym mieście. Kasy uprzywilejowane nie są otwierane, ludzie patrzą na brzuch, a potem się odwracają bezczelnie dupą.
Raz w Rossmannie przede mnie wepchała się ich własna pracownica, bo powiedziała, że spieszy się do pracy... Ja biorę ręczny, mam nadzieję, że będę musiała mało korzystać, więc i szkoda kasy na elektryczny.Ja brałam Semilaca startowy. Bardzo zadowolona jestem i na ogół ich produkty wybieram.[/QUOTE]Też mam semilac i jestem zadowolona [emoji4]
 
dziewczyny jaki laktator wybrać, ręczny czy elektryczny?

Ja używałam ręczny aventu. Potem jeszcze moja bratowa, nawet ostatnio wspominała że lepszy był niż elektryczny. Mam nadzieję że będzie w stanie używalnosci bo za pierwszym razem przydał się następnego dnia po porodzie.
Pamiętam jak radziłam się koleżanek czy kupować. Jedne stwierdziły że może nie byc potrzebny i zawsze mogę męża do apteki całodobowej wyslac; inne że czesto jest potrzebny w najmniej oczekiwanym momencie i warto samemu wybrać i okazyjnie kupić niż potem mąż na za byle jaki przepłacać. Całe szczęście poslychajam tych drugich, bo gdyby nie to już w 2 dobie pani w szpitalu mi mm narzucała. Na szpitalny nie było szans. Wtedy wysłałam męża i za godzinkę byłam samowystarczalna
 
Mnie ostatnio Pani w rosmanie zawołała, ale tam to chyba standard. W innych miejscach nie ma zlituj :D nawet w laboratorium
Dziewczyny dzisiaj na 18:30 połówkowe, cały dzień oczekiwania i zdenerwowania przede mną :p
Będzie dobrze;) my jesteśmy po amnio więc każda wizyta jest dla nas jak wielka niewiadoma. Lęk został, ale gdy już się widzi na ekranie tego małego człowieka to zapomina się o całym świecie.
 
dziewczyny jaki laktator wybrać, ręczny czy elektryczny?
Przy córce miałam ręczny ale nie przyszło mi na myśl że moja panna po miesiącu będzie miała w d...cyca i tylko z butelki i tak 9 miesięcy jej ściągałam co 3h aż mi ręka odpadała ale nie myślałam że tyle mleka będzie więc tym razem albo cyc albo modyfikowane:)
 
reklama
Do góry