reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Test suwaczka,,jest?

Nie ma niestety


p19u3e3k367ah8zu.png
 
reklama
Jestem zła. Niektórzy ludzie sądzą, że skoro jestem w ciąży siedze w domu to nic nie robie i moga to wykorzystywać. Dzwoni kolezanka bo ona potrzebuje na zakupy jechać zebym z nia jechala skoro w domu siedze...mowie eeee sorrry ale nie jade nigdzie. A ta ze co mi szkodzi moze tez sobie cos kupie. Powtarzam jej ze nie jade nigdzie...buczy mi do sluchawki jeszcze bo ona nie ma z kim. Wkoncu nie wytrzymałam kazalam jej sobie zrobic prawko albo niech sobie czeka na swojego chlopa wroci z roboty to se pojedzie. A nie wiecznie wykorzystuje ludzi bo im zal na paliwo 30 złotych
 
Jestem zła. Niektórzy ludzie sądzą, że skoro jestem w ciąży siedze w domu to nic nie robie i moga to wykorzystywać. Dzwoni kolezanka bo ona potrzebuje na zakupy jechać zebym z nia jechala skoro w domu siedze...mowie eeee sorrry ale nie jade nigdzie. A ta ze co mi szkodzi moze tez sobie cos kupie. Powtarzam jej ze nie jade nigdzie...buczy mi do sluchawki jeszcze bo ona nie ma z kim. Wkoncu nie wytrzymałam kazalam jej sobie zrobic prawko albo niech sobie czeka na swojego chlopa wroci z roboty to se pojedzie. A nie wiecznie wykorzystuje ludzi bo im zal na paliwo 30 złotych

Rozumiem Cię. Tez znam takie przypadki. Ogólnie np moja mama mając trzech synów i synowe w domu z byle gow.. dzwoniła do mnie. Póki miałam 10 km jeździłam. Teraz mam ponad 30 i się wypielam. A takie zachowanie jak Twojej koleżanki jest bardzo nieładne. Przecież możesz nie mieć siły , ochoty , złe się czuć czy tez mieć inne plany . Nawet w domu możesz mieć zaplanowane jakieś obowiązki . Chce jeździć to prawko , chłop , taxi albo autobus a nie sępi.


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Rozumiem Cię. Tez znam takie przypadki. Ogólnie np moja mama mając trzech synów i synowe w domu z byle gow.. dzwoniła do mnie. Póki miałam 10 km jeździłam. Teraz mam ponad 30 i się wypielam. A takie zachowanie jak Twojej koleżanki jest bardzo nieładne. Przecież możesz nie mieć siły , ochoty , złe się czuć czy tez mieć inne plany . Nawet w domu możesz mieć zaplanowane jakieś obowiązki . Chce jeździć to prawko , chłop , taxi albo autobus a nie sępi.


p19u3e3k367ah8zu.png

ale kazdego tak wykorzystuje. Ja ja mialam awaryjne sytuacje typu nie mialam z kim dziecka zostawic bo sie nagle rozchorowalo i ja prosilam to zawsze bylo zmeczona, ona w ciazy musi wypoczac, dzis no nie bardzo bo wkoncu ma dzien wolny z mezem. bede miala pewnie tylek obrobiony do trzynastego pokoleniw wstecz jaka to nieuczynna jestem :p zaraz mi doniosa :p ale mam to gdzies.
 
Dziewczyny poradzicie.... Bratowa dostała dziś plamienia brązowego poszła do gin a gin do niej że wcale nie musi być w ciąży i może dostanie okres ;/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poradzicie.... Bratowa dostała dziś plamienia brązowego poszła do gin a gin do niej że wcale nie musi być w ciąży i może dostanie okres ;/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tu tylko lekarz może pomóc. Zasadnicze pytanie, czy bratowa robiła test lub miała wcześniej stwierdzoną ciążę i czy lekarz zrobił jej USG. Ja z brązowymi plamieniami borykam się od początku ciąży. Przeczytałam też na ten temat już chyba wszystko co napisano na forach i w artykułach medycznych. Nie musi to wcale oznaczać niczego złego, najczęściej lekarze nie znajdują wyjaśnienia. Czasem są tu wydalane z organizmu pozostałości krwiaka lub krwawienia pomimo ciąży przypadającego w terminie spodziewanej miesiączki.
 
Ostatnia edycja:
ale kazdego tak wykorzystuje. Ja ja mialam awaryjne sytuacje typu nie mialam z kim dziecka zostawic bo sie nagle rozchorowalo i ja prosilam to zawsze bylo zmeczona, ona w ciazy musi wypoczac, dzis no nie bardzo bo wkoncu ma dzien wolny z mezem. bede miala pewnie tylek obrobiony do trzynastego pokoleniw wstecz jaka to nieuczynna jestem :p zaraz mi doniosa :p ale mam to gdzies.

Kurczę podobnie jak siostra mojej przyjaciółki. Jak jej z psem do lekarza trzeba było to mąż przyjaciółki brał wolne. Kilkukrotnie. Jak jego trzeba było do lekarza zawieźć z złamana noga to się wypięła ze to nie taxi i nawet im nawigacji nie pożyczyła. Masakra ze są tacy ludzie. Nie ma się co przejmować takimi


p19u3e3k367ah8zu.png
 
reklama
Do góry