reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Test suwaczka,,jest?

Nie ma niestety


p19u3e3k367ah8zu.png
 
reklama
Jestem zła. Niektórzy ludzie sądzą, że skoro jestem w ciąży siedze w domu to nic nie robie i moga to wykorzystywać. Dzwoni kolezanka bo ona potrzebuje na zakupy jechać zebym z nia jechala skoro w domu siedze...mowie eeee sorrry ale nie jade nigdzie. A ta ze co mi szkodzi moze tez sobie cos kupie. Powtarzam jej ze nie jade nigdzie...buczy mi do sluchawki jeszcze bo ona nie ma z kim. Wkoncu nie wytrzymałam kazalam jej sobie zrobic prawko albo niech sobie czeka na swojego chlopa wroci z roboty to se pojedzie. A nie wiecznie wykorzystuje ludzi bo im zal na paliwo 30 złotych
 
Jestem zła. Niektórzy ludzie sądzą, że skoro jestem w ciąży siedze w domu to nic nie robie i moga to wykorzystywać. Dzwoni kolezanka bo ona potrzebuje na zakupy jechać zebym z nia jechala skoro w domu siedze...mowie eeee sorrry ale nie jade nigdzie. A ta ze co mi szkodzi moze tez sobie cos kupie. Powtarzam jej ze nie jade nigdzie...buczy mi do sluchawki jeszcze bo ona nie ma z kim. Wkoncu nie wytrzymałam kazalam jej sobie zrobic prawko albo niech sobie czeka na swojego chlopa wroci z roboty to se pojedzie. A nie wiecznie wykorzystuje ludzi bo im zal na paliwo 30 złotych

Rozumiem Cię. Tez znam takie przypadki. Ogólnie np moja mama mając trzech synów i synowe w domu z byle gow.. dzwoniła do mnie. Póki miałam 10 km jeździłam. Teraz mam ponad 30 i się wypielam. A takie zachowanie jak Twojej koleżanki jest bardzo nieładne. Przecież możesz nie mieć siły , ochoty , złe się czuć czy tez mieć inne plany . Nawet w domu możesz mieć zaplanowane jakieś obowiązki . Chce jeździć to prawko , chłop , taxi albo autobus a nie sępi.


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Rozumiem Cię. Tez znam takie przypadki. Ogólnie np moja mama mając trzech synów i synowe w domu z byle gow.. dzwoniła do mnie. Póki miałam 10 km jeździłam. Teraz mam ponad 30 i się wypielam. A takie zachowanie jak Twojej koleżanki jest bardzo nieładne. Przecież możesz nie mieć siły , ochoty , złe się czuć czy tez mieć inne plany . Nawet w domu możesz mieć zaplanowane jakieś obowiązki . Chce jeździć to prawko , chłop , taxi albo autobus a nie sępi.


p19u3e3k367ah8zu.png

ale kazdego tak wykorzystuje. Ja ja mialam awaryjne sytuacje typu nie mialam z kim dziecka zostawic bo sie nagle rozchorowalo i ja prosilam to zawsze bylo zmeczona, ona w ciazy musi wypoczac, dzis no nie bardzo bo wkoncu ma dzien wolny z mezem. bede miala pewnie tylek obrobiony do trzynastego pokoleniw wstecz jaka to nieuczynna jestem :p zaraz mi doniosa :p ale mam to gdzies.
 
Dziewczyny poradzicie.... Bratowa dostała dziś plamienia brązowego poszła do gin a gin do niej że wcale nie musi być w ciąży i może dostanie okres ;/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poradzicie.... Bratowa dostała dziś plamienia brązowego poszła do gin a gin do niej że wcale nie musi być w ciąży i może dostanie okres ;/

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tu tylko lekarz może pomóc. Zasadnicze pytanie, czy bratowa robiła test lub miała wcześniej stwierdzoną ciążę i czy lekarz zrobił jej USG. Ja z brązowymi plamieniami borykam się od początku ciąży. Przeczytałam też na ten temat już chyba wszystko co napisano na forach i w artykułach medycznych. Nie musi to wcale oznaczać niczego złego, najczęściej lekarze nie znajdują wyjaśnienia. Czasem są tu wydalane z organizmu pozostałości krwiaka lub krwawienia pomimo ciąży przypadającego w terminie spodziewanej miesiączki.
 
Ostatnia edycja:
ale kazdego tak wykorzystuje. Ja ja mialam awaryjne sytuacje typu nie mialam z kim dziecka zostawic bo sie nagle rozchorowalo i ja prosilam to zawsze bylo zmeczona, ona w ciazy musi wypoczac, dzis no nie bardzo bo wkoncu ma dzien wolny z mezem. bede miala pewnie tylek obrobiony do trzynastego pokoleniw wstecz jaka to nieuczynna jestem :p zaraz mi doniosa :p ale mam to gdzies.

Kurczę podobnie jak siostra mojej przyjaciółki. Jak jej z psem do lekarza trzeba było to mąż przyjaciółki brał wolne. Kilkukrotnie. Jak jego trzeba było do lekarza zawieźć z złamana noga to się wypięła ze to nie taxi i nawet im nawigacji nie pożyczyła. Masakra ze są tacy ludzie. Nie ma się co przejmować takimi


p19u3e3k367ah8zu.png
 
reklama
Do góry