reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

poczytalam na forach interpretacje zbliżona do moich wyników i ofc zaczely mi się czarne mysli a co jesli bedzie cos. Nie potrzebnie mąż mi dal kopertę.
:crazy:No niestety w większości z nas tutaj czyta te durne stare fora z wujka google...mój maz powiedział ze mi internet odlaczy...Ja dzisiaj tez niestety naczytalam sie na tematu bólu krzyży:crazy: ....
No ale po rozmowie z mezem uznałam ze skoro nic złego sie nie dzieje więcej to nie bede panikowac. Jutro jeszcze zadzwonię do mojego doktora bo dzisiaj nie odbiera:sorry: i mu powiem o co chodzi.
A Ciebie proszę poczekaj na rozmowe z lekarzem i postaraj się nie zamartwiac. Te badania to sa tylko statystyki.
A badania prenatalne ok wyszly?
 
reklama
Jutro mam właśnie pierwsze i mam przyjść z wynikiem i odrazu mi obliczy wszystko. Sam mi doktor mowil zeby nie szukac czasem po Internecie bo cuda na kiju znajde. I chyba znalazlam. :) Z jednej strony sie ciesze ze robilam badania w piatek i dzis wynik dostalam a jutro wizyta. Tylko 24 h czekania.
 
Jutro mam właśnie pierwsze i mam przyjść z wynikiem i odrazu mi obliczy wszystko. Sam mi doktor mowil zeby nie szukac czasem po Internecie bo cuda na kiju znajde. I chyba znalazlam. :) Z jednej strony sie ciesze ze robilam badania w piatek i dzis wynik dostalam a jutro wizyta. Tylko 24 h czekania.
Napewno wszystko bedzie dobrze. Trzymam kciuki:)
 
Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu Was obserwuję, ale z wpisem wstrzymywałam się, bo moja druga ciąża skończyła się przedwcześnie niepowodzeniem. Jestem mamą jednego dziecka i teraz spodziewam się 15 września kolejnego. To moja 3 ciąża. Dzisiaj byłam na usg prenatalnym i znam już płeć. A jak u Was? Jak się czujecie obecnie? Ja właśnie dziś kończę pierwszy trymestr. Jak zawsze w ciąży nie mam żadnych objawów poza tkliwością piersi i odrzutem od mięsa i jajek. Pozdrawiam Was i wspieram myślami.
 
Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu Was obserwuję, ale z wpisem wstrzymywałam się, bo moja druga ciąża skończyła się przedwcześnie niepowodzeniem. Jestem mamą jednego dziecka i teraz spodziewam się 15 września kolejnego. To moja 3 ciąża. Dzisiaj byłam na usg prenatalnym i znam już płeć. A jak u Was? Jak się czujecie obecnie? Ja właśnie dziś kończę pierwszy trymestr. Jak zawsze w ciąży nie mam żadnych objawów poza tkliwością piersi i odrzutem od mięsa i jajek. Pozdrawiam Was i wspieram myślami.

Witamy :) tym razem na pewno wszystko będzie dobrze!! A jaka płeć? :)
 
Póki co nie zdradzę, bo jestem w szoku ;-). Jak potwierdzi się na drugim usg, to na pewno dam znać. W każdym razie i my i lekarz widzieliśmy. Jeśli się potwierdzi, to będziemy mieć parkę w domu.
 
reklama
Pewnie coś w tym jest. Dla mnie ta płeć to szok, chociaż mogłam się spodziewać po symptomach ;-). Dosyć wcześnie w tej ciąży udało się ustalić, ale ja poszłam specjalnie do innego lekarza, który ma super opinię w mieście i wszyscy mówią, że on akurat potrafi bardzo wcześnie ocenić. Z resztą jego sprzęt na to pozwala - sama widziałam. Ciekawa jestem jak inne dziewczyny. Bo wszystkie jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie.
 
Do góry