reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzień dobry Dziwczynki :)
Jeśli chodzi o mdłości to ja mam od rana do wieczora, wszystko czym wcześniej się zajadłam teraz poszło w odstawkę, zauważyłam że nie mogę nic słonego, tłustego, czy coś co ma konkretny smak jak np: makrela. Nic pić nie mogę, nawet woda powoduje u mnie odruch wymiotny, już taka zła jestem bo uwielbiałam ciepłą herbatkę z cytrynką a teraz fuj.......

ja z ta herbatka na odwrot:-) :) nie pilam wcale tylko ze 3 kawy dziennie i wode a teraz bez herbatki z cytrynka ani rusz :)
 
reklama
ja z ta herbatka na odwrot:-) :) nie pilam wcale tylko ze 3 kawy dziennie i wode a teraz bez herbatki z cytrynka ani rusz :)
kurcze, zazdroszczę...n Ja nic kwaśnego nie mogę. Wcześniej uwielbiałam pomarańcze, mandarynki a teraz nic a nic...... Czekam na ten czwarty mieisąc, moze w końcu napiję się tej upragnionej herbatki.......:(
 
Hej dziewczyny. Jak wiecie 6 tyg temu poronilam w 6 tyg. Dzis zrobilam test. Dwie kreski :) myslicie ze moze to byc ciaza? Czy moze nie spadlo hcg po poprzedniej ciazy?
Pozdrawiam Wad wszystkie :)
 
Hej dziewczyny. Jak wiecie 6 tyg temu poronilam w 6 tyg. Dzis zrobilam test. Dwie kreski :) myslicie ze moze to byc ciaza? Czy moze nie spadlo hcg po poprzedniej ciazy?
Pozdrawiam Wad wszystkie :)
A jak wysoką betę miałaś? Mi spadała bardzo wolno I długo testy pozytywne wychodziły
1518957117-1ad03b85e204eb85-aaaaaa.png



Wizyta 19.02.18->czekamy
 
Ja co prawda nie mam mdłości, ale rano miałam taki atak gorąca,zrobiło mi się słabo i kręciło w głowie:(
A tak poza tym czytałam właśnie artykuł, że poranne mdłości świadczą o tym, że będzie dziewczynka, a ich brak to chłopczyk [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Niestety to tylko takie gadanie... Ja w pierwszej ciąży do 2 trymestru wymiotowalam jak kot, miałam mdłości ze chudłam w oczach... A wyszedł syn [emoji6]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, pomocy. Pochorowałam się na dobre, lekarz mi zapisal Duomox. Wzięłam jak przykazał ale to smakuje tak obrzydliwie że za każdym razem walczę o utrzymanie go w żołądku (pomimo tego że mdłości jako takie występują już bardzo sporadycznie) :/ Ktoś ma podobne doświadczenia i jakiś patent na to?
 
Dziewczyny, pomocy. Pochorowałam się na dobre, lekarz mi zapisal Duomox. Wzięłam jak przykazał ale to smakuje tak obrzydliwie że za każdym razem walczę o utrzymanie go w żołądku (pomimo tego że mdłości jako takie występują już bardzo sporadycznie) :/ Ktoś ma podobne doświadczenia i jakiś patent na to?
Może rozgnieć i daj na łyżkę trochę wody. Może szybciej się wchłonie
 
reklama
Do góry